AKTUALNOŚCI


Konsultacja z Rodzicami w roku szkolnym 2018/2019

Informujemy Państwa, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na specjalnych dyżurach w szkole, ul.Demokratyczna 6.

Dyrektor Jolanta Witaszek
- Środa, godzina 17.00 - 18.15 - w szkole, przy ul Joanny 13

Pozostali nauczyciele są do Państwa dyspozycji na specjalnych dyżurach w szkole ul. Demokratyczna 6.

Dyrektor metodyczny Agnieszka Szczecińska
- Poniedziałek, godzina 16.00 – 17.50
- Wtorek, godzina 19.00 – 20.00
- Piątek, godzina 18.00 - 19.00


NAUCZYCIELE

Monika Kotwica
- Środa, godzina 19.10 - 20.00
- Piątek,godzina 17.00 - 17.50

Justyna Bochenek
- Wtorek, godzina 18.10 – 19.00
- Środa, godzina 16.10 – 17.50

Katarzyna Jędrzejkiewicz
- Poniedziałek, godzina 19.10 – 20.00
- Czwartek, godzina 17.00 - 17.50


Przepraszamy, ale z powodu naszych zadań i obowiązków związanych z nauczaniem nie jesteśmy w stanie kontaktować się z Państwem w każdej dowolnej chwili, gdyż powoduje to nasze spóźnienia na lekcje.

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019



Nowy rok szkolny 2018/2019



Najlepsi uczniowie na egzaminach końcowych 2018r.



Wyniki egzaminów końcowych VI 2018r.



Lekcje otwarte



Konsultacja z Rodzicami w roku 2017/2018

Informujemy Państwa, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na specjalnych dyżurach w szkole, ul.Demokratyczna 6.

Dyrektor Jolanta Witaszek
- Środa, godzina 17.00 - 18.15
- Wtorek, godzina 18.15 - 19.15

Dyrektor metodyczny Agnieszka Szczecińska
- Środa, godzina 16.00 – 17.50
- Czwartek, godzina 18.00 – 19.00
- Piątek, godzina 17.00 - 17.50


NAUCZYCIELE
Monika Kotwica
- Środa, godzina 17.00 - 17.50
- Piątek,godzina 17.00 - 17.50

Justyna Bochenek
- Wtorek, godzina 18.10 – 19.00
- Środa, godzina 19.10 – 20.00

Katarzyna Jędrzejkiewicz
- Wtorek, godzina 17.00 – 17.50
- Środa,godzina 18.10-19.00


Przepraszamy, ale z powodu naszych zadań i obowiązków związanych z nauczaniem nie jesteśmy w stanie kontaktować się z Państwem w każdej dowolnej chwili, gdyż powoduje to nasze spóźnienia na lekcje.

Najlepsi uczniowie na egzaminach końcowych 2017r. - stypendium i nagrody



Wyniki egzaminów końcowych 19 czerwca 2017r.



Zapisy do grup na Nowy Rok Szkolny 2017/2018



Wakacje w Grecji 2017

Obóz językowy w Grecji

w terminie 10-23 sierpnia 2017


Wyjazd przewidziany dla dwóch grup wiekowych
i zróżnicowanego poziomu znajomości języka angielskiego.
Program zajęć dostosowany do wieku.


Hotel Galaxy w miejscowości LEPTOKARI położony około 80m od plaży (2 linia brzegowa) oraz około 200-300 metrów od deptaka ze sklepami, pamiątkami, kawiarenkami, lodziarniami etc...
W hotelu basen z leżakami, restauracja serwująca posiłki kuchni greckiej i europejskiej, minibar, bezprzewodowy dostęp do internetu.
W pokojach: klimatyzacja, lodówka, TV, balkony (widok na może lub na góry), łazienki. Pokoje sprzątane codziennie.




CAŁKOWITY KOSZT POBYTU 2880 złotych,

Podróż połączona z pobytem w Budapeszcie.
Nocleg tranzytowy z posiłkami w obie strony.


Wyjazdy:

- Wyjazd z Łodzi 10 sierpnia, wtorek, w godzinach porannych i przejazd do BUDAPESZTU, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. Śniadanie, krótkie zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem w formie spaceru.
Po zwiedzaniu obiad i wyjazd w dalszą drogę, nocny przejazd przez Serbię i Macedonię.
- Wyjazd z Grecji 12 dnia po śniadaniu pożegnanie z plażą, obiad i wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd na Węgry. Śniadanie w formie prowiantu, w godzinach popołudniowych zakwaterowanie w hotelu na terenie Węgier, obiadokolacja i nocleg. Śniadanie i przejazd do Polski.
Powrót do Łodzi w godzinach wieczornych 23 sierpnia, poniedziałek.

Cena obejmuje:

- Zajęcia językowe z angielskiego codziennie w wakacyjnym wydaniu!!! Atrakcyjne konkursy z nagrodami, zabawy językowe, festiwal teatralny.
Dla poziomu zaawansowanego konwersacje prowadzone przez przygotowanych lektorów.
- przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, TV+DVD)
- opłaty drogowe i parkingowe, obsługa 2 kierowców
- zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem
- 2 noclegi tranzytowe, pięć posiłków w czasie podróży
- wycieczka całodniowa i bilet wstępu do parku wodnego WATERLAND
- wyjazd do METEORÓW – zwiedzanie jedynych w swoim rodzaju średniowiecznych klasztorów z XV i XVI wieku „zawieszonych między niebem a ziemią”, zwanych ósmym cudem świata
- WIECZÓR GRECKI - tańce w rytmach Zorby i stół zastawiony regionalnymi przysmakami, to najlepszy sposób na zapoznanie się z grecką kulturą.
- do dyspozycji na miejscu autokar i wyjazdy wieczorne do pobliskich miejscowości
- 9 noclegów w hotelu w Grecji z trzema posiłkami dziennie
- opieka własnego ratownika na plaży i na basenie
- ubezpieczenie w Signal Iduna Bezpieczne Podróże (NNW 15 000 PLK, KL 20 000 EUR)

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W BIURZE

Wyniki Sesji Pre Test, listopad 2016 - poziom KETS

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Reading
1 E BORKOWSKI 79%
2 M DOMINCZAK 33%
3 M SNIEGULA 23%
4 O PAZDEJ 21%
5 J MICHALAK 48%
6 J STAWICKA 62%
7 J GRZEDOWSKA 29%
8 M DEMBOWSKA 38%
9 N SWIATEK 77%
10 M SAGANOWSKA 90%
11 M TOMASZEWSKA 40%
12 A SZCZECINSKA 40%
13 J KOLACZEK 21%
14 J SMIECHOWICZ 65%
15 A MICZYNSKA 38%
16 M JEDRASZEK 37%
17 M ROSOWSKI 13%
18 W PIERZCHALSKI 35%
19 A GRZELAK 17%
20 J TUREK 15%
21 A NOWAK 25%
22 M KOBALCZYK 17%
23 O KOWALCZYK 21%
24 N ROZYCKA 56%
25 L KOZLOWSKA 23%
26 Z RAJ 46%
27 K WOJCIK 29%
28 Z MOMOT 25%
29 H GRABAREK 13%
30 Z GRZEGORCZYK 23%
31 J MASZTAKOW 32%
32 J KOWALSKI 47%
33 W KARWAS 43%
34 B WIECZOREK 32%
35 E ADWENT 68%
36 K OLES 53%
37 M POGODA 47%
38 A WRZESZCZ 49%
39 A SLIWINSKA 36%
40 P HADRIAN 40%
41 A SIERON 72%
42 A WASIAK 68%
43 I KONIECZNA 75%
44 M SMUS 43%
45 O SKURZYNSKI 17%
46 M KMIECIAK 25%
47 A SOKOLOWSKI 36%
48 J PIEKARSKA 25%
49 W STANIEC 28%
50 P MICHNIEWSKA 32%
51 J URBANEK 34%
52 A JUSZCZYK 23%
53 J ROMANOWSKI 30%
Lp. Imię nazwisko Writing
1 ERNEST BORKOWSKI 5
2 MATEUSZ DOMINCZAK 3
3 MAKSYMILIAN SNIEGULA 4
4 OSKAR PAZDEJ 4
5 JAROSTAW MICHALAK 5
6 JULIA STAWICKA 5
7 JULIA GRZEDOWSKA 4
8 MARTA DEMBOWSKA 4
9 NATASZA SWIATEK 4
10 MARTA SA GANOWSKA 4
11 MATYLDA TOMASZEWSKA 3
12 ALICJA SZCZECINSKA 4
13 JAGODA KOLACZEK 3
14 JULIA SMIECHOWICZ 4
15 ALICJA MIECZYNSKA 1
16 MAREK JEDRASZEK 5
17 MICHAL ROSOWSKI 3
18 WIKTOR PIERZCHALSKI 4
19 ANTONI GRZELAK 2
20 JULIA TUREK 1
21 AMELIA NOWAK 4
22 MATEUSZ KOBALCZYK 3
23 OLIWIA KOWALCZYK 3
24 NINA ROZYCKA 4
25 LENA KOZLOWSKA 4
26 ZOSIA RAY 5
27 KATARZYNA WOJCIK 4
28 ZOFIA MOMOT 3
29 HANNA GRABAREK 5
30 ZUZIA GRZEGORCZYK 2
31 JAN MASZTAKOW 3
32 JAKUB KOWALSKI 5
33 WERONIKA KARWAS 3
34 BARTEK WIECZOREK 3
35 ERYK ADWENT 3
36 KAMIL OLES 5
37 MARTYNA POGODA 3
38 ALEKSANDRA WRZESZCI 3
39 AMELIA SLIWINSKA 3
40 PATRYCJA HADRIAN 3
41 ANNA SIERON 5
42 AMELIA WASIAK 5
43 INKA KONIECZNA 5
44 MATEUSZ SMUS 5
45 OSKAR SKURZYNSKI 4
46 MACIEK KMIECIAK 3
47 ANTONI SOKOLOWSKI 5
48 JUSTYNA PIEKARSKA 4
49 WIKTORIA STANIEC 3
50 PATRYCJA MICHNIEWSKA 5
51 JULIA URBANEK 4
52 ARTUR JUSZCZYK 3
53 JAKUB ROMANOWSKI 3

Wyniki Sesji Pre Test, listopad 2016 - poziom PETS

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 HANNA BUCHHOLTZ
2 DAGMARA WYRWAS
3 WOJCIECH WELFLE
4 NATALIA DIDUCH
5 JOANNA REDZYNIA
6 OSKAR MASTALERZ
7 WOJCIECH MALINOWSKI
8 JAN RUDNICKI
9 MARCEL DOMANSKI
10 ANTONI PUCEK
11 HANNA KEDZIEROWSKA
12 ANNA MIECZYNSKA
13 WOJCIECH KEDZIEROWSKI
14 MATEUSZ MATUSIAK
15 MICHAL WOJCIECHOWSKI
16 MACIEJ MAIK
17 PATRYK TRACZYK
18 SZYMON MICHALIK
19 BARTOSZ URBANIAK
20 SEBASTIAN WOSEK
21 KACPER SZUBERT
22 PIOTR WOSIEK
23 JULIA MARGIEL
24 ANNA STARON
25 ZOFIA FRANKOWSKA
26 MARTA STOLARSKA
27 MAGDALENA DEPCIK
28 PATRYK KUZNICKI
29 MIKOLAJ CHOLAS
30 JAN KOWALSKI
31 RADOSLAW WROBEL
32 WIKTOR WYDERKIEWICZ
33 PAWEL SZYMCZAK
34 MARIA KOSTRZEWSKA
35 MATYLDA PIESIEWICZ
36 MARIA LEWOWSKA
37 KRZYSZTOF RUDNICKI
38 KAROLINA JAWORSKA
39 MICHAL WAWRZKO
40 NATALIA BARTOS
41 GABRIELA KOSINSKA
Lp. Imię nazwisko Reading
1 HANNA BUCHHOLTZ
2 DAGMARA WYRWAS
3 WOJCIECH WELFLE
4 NATALIA DIDUCH
5 JOANNA REDZYNIA
6 OSKAR MASTALERZ
7 WOJCIECH MALINOWSKI
8 JAN RUDNICKI
9 MARCEL DOMANSKI
10 ANTONI PUCEK
11 HANNA KEDZIEROWSKA
12 ANNA MIECZYNSKA
13 WOJCIECH KEDZIEROWSKI
14 MATEUSZ MATUSIAK
15 MICHAL WOJCIECHOWSKI
16 MACIEJ MAIK
17 PATRYK TRACZYK
18 SZYMON MICHALIK
19 BARTOSZ URBANIAK
20 SEBASTIAN WOSEK
21 KACPER SZUBERT
22 PIOTR WOSIEK
23 JULIA MARGIEL
24 ANNA STARON
25 ZOFIA FRANKOWSKA
26 MARTA STOLARSKA
27 MAGDALENA DEPCIK
28 PATRYK KUZNICKI
29 MIKOLAJ CHOLAS
30 JAN KOWALSKI
31 RADOSLAW WROBEL
32 WIKTOR WYDERKIEWICZ
33 PAWEL SZYMCZAK
34 MARIA KOSTRZEWSKA
35 MATYLDA PIESIEWICZ
36 MARIA LEWOWSKA
37 KRZYSZTOF RUDNICKI
38 KAROLINA JAWORSKA
39 MICHAL WAWRZKO
40 NATALIA BARTOS
41 GABRIELA KOSINSKA

Wyniki Sesji Pre Test, listopad 2016 - poziom FCES

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 KAROL DEMBOWSKI 50%
2 WIKTORIA STANCZAK 46%
3 OLGA SWIATEK 57%
4 ZUZANNA JAGIELSKA 50%
5 MARIA BEDNAREK 64%
6 MARCELI KAWCZYNSKI 39%
7 MIKOLAJ GABRYSIAK 50%
8 FILIP MALEC 46%
9 PATRYCJA KOWALSKA 57%
10 JAN SARZALA 75%
11 ADAM KRUPSKI 43%
12 MIKOLAJ KRAUZE 79%
13 JAKUB JOZWIAK 36%
14 LUKASZ BOROWSKI 32%
15 WIKTORIA KRZYZANSKA 64%
16 ZOFIA MALINOWSKA 39%
17 MATEUSZ KADULA 43%
18 HANNA BARTKIEWICZ 32%
19 MARTYNA MACIEJEWSKA 29%
20 AGATA KARKOSIK 43%
21 WIKTORIA GRZELEWSKA 50%
22 AMELIA DUBIEL 25%
23 MARIA URBANEK 36%
24 KAROLINA TOPOLSKA 11%
25 AGATA JWANOWSKA 39%
26 ALEX FONDACARO 29%
27 ANTONI JANKOWSKI 39%
28 WITEK KARDAS 75%
29 MATEUSZ MIODEK 36%
30 JAKUB SZEPIELAK 46%
31 MARIA BEDNAREK 57%
32 HUBERT SWIERAD 29%
33 ZOFIA WOSIK 0%
34 KAROLINA CZUBINSKA 36%
35 MARYSIA JAROS 36%
36 MAIEUSZ LESZ 36%
37 JAKUB LITYNSKI 39%
38 WIKTOR JARECKI 0%
39 ANNA KUCUC 43%
40 LIDIA SURMACZ 29%
41 KAROLINA SLODKOWSKA 14%
42 JULIA KEDZIERSKA 25%
43 JAN PARTYCZYNSKI 32%
44 KUBA KOWALCZYK 61%
45 OLA KLEM 61%
46 ALEKSANDER KRUK 68%
47 JAKUB JAGIELLA 61%
48 MATEUSZ KUCHARSKI 46%
49 MAGDALENA FIUK 29%
50 MARYSIA STRYJEK 29%
51 JOANNA SLIZ 46%
52 ANNA ARENTOWICZ 32%
53 WOJTEK ROWINSKI 29%
54 PATRYK NOWICKI 50%
55 MARTA BUCZEK 75%
56 ALEKSANDRA CIENKUSZ 57%
57 KATARZYNA KOPANIA 64%
58 ADAM GRABARCZYK 68%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 KAROL DEMBOWSKI 97%
2 WIKTORIA STANCZAK 48%
3 OLGA SWIATEK 55%
4 ZUZANNA JAGIELSKA 48%
5 MARCELI KAWCZYNSKI 24%
6 MIKOLAJ GABRYSIAK 48%
7 FILIP MALEC 34%
8 PATRYCJA KOWALSKA 62%
9 JAN SARZALA 66%
10 ADAM KRUPSKI 69%
11 OLIWIA MATUSIAK 28%
12 WERONIKA STEMPNIK 62%
13 ALEKSANDRA MATUSIAK 38%
14 MIKOLAJ KRAUZE 62%
15 JAKUB JOZWIAK 55%
16 LUKASZ BOROWSKI 31%
17 ZOFIA MALINOWSKA 66%
18 MATEUSZ KADULA 28%
19 HANNA BARTKIEWICZ 48%
20 MARTYNA MACIEJEWSKA 48%
21 AGATA KARKOSIK 66%
22 WIKTORIA GRZELEWSKA 48%
23 AMELIA DUBIEL 48%
24 MARIA URBANEK 34%
25 KAROLINA TOPOLSKA 45%
26 AGATA JWANOWSKA 17%
27 RADOSLAW KUC 38%
28 ALEX FONDACARO 48%
29 WITEK KARDAS 48%
30 ADAM KRAWCZYK 38%
31 MATEUSZ MIODEK 28%
32 JEDRZEJ PASNIK 45%
33 MICHAL PRZYBYLA 45%
34 WOJTEK SZCZECINSKI 66%
35 JAKUB SZEPIELAK 34%
36 HUBERT SWIERAD 27%
37 ZOFIA WOSIK 43%
38 KAROLINA CZUBINSKA 23%
39 MARYSIA JAROS 33%
40 MAIEUSZ LESZ 53%
41 JAKUB LITYNSKI 43%
42 WIKTOR JARECKI 43%
43 ANNA KUKUC 27%
44 KAROLINA SLODKOWSKA 43%
45 JULIA KEDZIERSKA 43%
46 JAN PARTYCZYNSKI 30%
47 OLA KLEM 53%
48 ALEKSANDER KRUK 77%
49 JAKUB JAGIELLA 83%
50 MATEUSZ KUCHARSKI 43%
51 MAGDALENA FIUK 67%
52 MARYSIA STRYJEK 60%
53 JOANNA SLIZ 40%
54 ANNA ARENTOWICZ 63%
55 WOJTEK ROWINSKI 17%
56 DAWID PAWELCZAK 37%
57 PATRTK WOWICKI 53%
58 KATARZYNA KOPANIA 83%
59 ADAM GRABARCZYK 60%
60 JAN MOMOT 63%
61 JULIA MACIEJEWSKA 40%
62 WIKTORIA GADOMSKA 60%
Lp. Imię nazwisko Use of English
1 KAROL DEMBOWSKI 56%
2 WIKTORIA STANCZAK 59%
3 OLGA SWIATEK 68%
4 MARIA BEDNAREK 68%
5 MIKOLAJ GABRYSIAK 37%
6 PATRYCJA KOWALSKA 34%
7 JAN SARZALA 61%
8 ADAM KRUPSKI 46%
9 OLIWIA MATUSIAK 44%
10 WERONIKA STEMPNIK 66%
11 ALEKSANDRA MATUSIAK 56%
12 MARCIN PAJOR 37%
13 MIKOLAJ KRAUZE 51%
14 JAKUB JOZWIAK 29%
15 LUKASZ BOROWSKI 24%
16 WIKTORIA KRZYZANSKA 41%
17 ZOFIA MALINOWSKA 44%
18 MATEUSZ KADULA 39%
19 HANNA BARTKIEWICZ 41%
20 MARTYNA MACIEJEWSKA 22%
21 AGATA KARKOSIK 54%
22 WIKTORIA GRZELEWSKA 41%
23 AMELIA DUBIEL 49%
24 MARIA URBANEK 20%
25 RADOSLAW KUC 34%
26 ALEX FONDACARO 24%
27 WITEK KARDAS 41%
28 ADAM KRAWCZYK 17%
29 MATEUSZ MIODEK 29%
30 JEDRZEJ PASNIK 49%
31 MICHAL PRZYBYLA 29%
32 WOJTEK SZCZECINSKI 17%
33 JAKUB SZEPIELAK 39%
34 HUBERT SWIERAD 12%
35 ZOFIA WOSIK 19%
36 KAROLINA CZUBINSKA 12%
37 MARYSIA JAROS 19%
38 MAIEUSZ LESZ 10%
39 WIKTOR JARECKI 10%
40 ANNA KUKUC 24%
41 LIDIA SURMACZ 21%
42 KAROLINA SLODKOWSKA 10%
43 JULIA KEDZIERSKA 17%
44 KUBA KOWALCZYK 33%
45 OLA KLEM 24%
46 ALEKSANDER KRUK 69%
47 MATEUSZ KUCHARSKI 12%
48 MAGDALENA FIUK 17%
49 MARYSIA STRYJEK 12%
50 JOANNA SLIZ 19%
51 ANNA ARENTOWICZ 36%
52 WOJTEK ROWINSKI 29%
53 NICOLA AMBROSZCZYK 29%
54 DAWID PAWELCZAK 17%
55 PATRYK NOWICKI 45%
56 MARTA BUCZEK 52%
57 ALEKSANDRA CIENKUSZ 48%
58 ADAM GRABARCZYK 50%
59 AGNIESZKA FALEK 7%
60 JAN MOMOT 31%
61 WIKTORIA GADOWSKA 43%

Wyniki Sesji Pre Test, listopad 2016 - poziom CAE

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 LIDIA HADRIAN 47%
2 MILOSZ WASILEWSKI 50%
3 BEATA JACKOWSKA 43%
4 POLA ZAWADZKA 53%
5 AGATA CISLO 60%
6 MICHAL CISLO 67%
7 LUKASZ WALCZAK 53%
8 JULIA JAGIELLO 43%
9 IGNACY ANDRZEJEWSKI 47%
10 PIOTR KRZEWINSKI 50%
11 JAN MOLL 23%
12 JAKUB KRZYSIAK 47%
13 WOJTEK KLEMINSKI 30%
14 PAWEL WELFLE 30%
15 WIKTOR BORKOWSKI 30%
16 KAROL KORPECKI 33%
17 MATEUSZ NOWICKI 33%
18 ADRIANNA PRZEDBORSKA 37%
19 ZUZANNA KACZMAREK 37%
20 KRZYSZTOF BRZEZINSKI 30%
21 MICHALINA MRZEWA 43%
22 ANNA KONDRACIUK 17%
23 MARIA DUBEC 57%
24 MIKLOAJ SOTIROW 33%
25 JAKUB WOSZCZYK 23%
26 MATEUSZ SWIECH 43%
27 JAKUB TUSZYNSKI 23%
28 STANISLAW JANKOWSKI 7%
29 MARCEL WODZISLAWSKI 23%
30 MICHAL JEDRASZEK 47%
31 MARCIN KORBUS 13%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 MICHALINA MRZEWA 41%
2 ANNA KONDRACIUK 13%
3 MARIA DUBEC 69%
4 JAKUB WOSZCZYK 19%
5 MATEUSZ SWIECH 22%
6 JAKUB TUSZYNSKI 34%
7 STANISLAW JANKOWSKI 28%
8 MARCEL WODZISLAWSKI 34%
9 MICHAL JEDRASZEK 34%
10 NATALIA JAWORSKA 19%
11 BEATA JACKOWSKA 74%
12 AGATA CISLO 48%
13 MICHAL CISLO 55%
14 LUKASZ WALCZAK 81%
15 JULIA JAGIELLO 58%
16 IGNACY ANDRZEJEWSKI 45%
17 JAN MOLL 55%
18 JAKUB KRZYSIAK 55%
19 WOJTEK KLEMINSKI 48%
20 PAWEL WELFLE 32%
21 WIKTOR BORKOWSKI 39%
22 KAROL KORPECKI 52%
23 MATEUSZ NOWICKI 45%
24 ADRIANNA PRZEDBORSKA 52%
25 ZUZANNA KACZMAREK 55%
26 ADAM BUJNOWICZ 58%
27 NATALIA PRZEDBORSKA 58%

Informacje o Nowym Roku Szkolnym 2016/2017

Wyniki egzamiu Cambridge - sesja kwiecień 2016

Nasi uczniowie już po egzaminach końcowych.
Gratulujemy najlepszym!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni.


94% kandydatów zdało egzamin CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE ( B2)
87 % kandydatów zdało egzamin CAMBRIDGE ADVANCED ENGLISH ( C1)

83% kandydatów zdało egzamin CAMBRIDGE PROFICIENCY IN ENGLISH

NAJLEPSI UCZNIOWIE na egzaminach końcowych w roku szkolnym 2015/2016

Nasi uczniowie już po egzaminach końcowych.
Gratulujemy najlepszym!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni.












Wyniki Sesji Pre Test, kwiecień 2016 - poziom KETS

Lp. Imię nazwisko Use of English
1 LIDIA HADRIAN 4
2 MILOSZ WASILEWSKI 6
3 BEATA JACKOWSKA 7
4 POLA ZAWADZKA 7
5 AGATA CISLO 4
6 MICHAL CISLO 4
7 LUKASZ WALCZAK 8
8 JULIA JAGIELLO 3
9 IGNACY ANDRZEJEWSKI 4
10 PIOTR KRZEWINSKI 5
11 JAN MOLL 6
12 WOJTEK KLEMINSKI 8
13 PAWEL WELFLE 0
14 WIKTOR BORKOWSKI 4
15 MATEUSZ NOWICKI 6
16 ADRIANNA PRZEDBORSKA 7
17 ZUZANNA KACZMAREK 6
18 KRZYSZTOF BRZEZINSKI 5
19 ADAM BUJNOWICZ 5
20 NATALIA PRZEDBORSKA 4
21 PAULINA KOPALA 7
22 MICHALINA MRZEWA 5
23 ANNA KONDRACIUK 6
24 MARIA DUBEC 4
25 MIKOLAJ SOTIROW 7
26 JAKUB WOSZCZYK 5
27 JAKUB TUSZYNSKI 6
28 STANISLAW JANKOWSKI 7
29 MICHAL JEDRASZEK 6
30 JAKUB FINKOWSKI 5
Lp. Imię nazwisko Listening
1 W PIERZCHALSKI 52%
2 M ROSOWSKI 28%
3 M JEDRASZEK 44%
4 A WASIAK 72%
5 J SMIECHOWICZ 68%
6 J KOLACZEK 20%
7 A MIECZYNSKA 16%
8 M TOMASZEWSKA 28%
9 M DEMBOWSKA 36%
10 N SWIATEK 72%
11 A GRZELAK 24%
12 W WELFLE 32%
13 O MASTALERZ 32%
14 H KEDZIEROWSKA 76%
15 A MIECZYNSKA 60%
16 J REDZYNIA 64%
17 N DIDUCH 80%
18 D WYRWAS 44%
19 J RUDNICKI 72%
20 M DOMANSKI 44%
21 W MALINOWSKI 84%
22 W KEDZIEROWSKI 92%
23 A PUCEK 92%
24 P BUJNOWICZ 40%
25 J WOZNA 60%
26 O WOZNA 56%
27 Z MARKOWSKA 60%
28 A WOLOSZYN 56%
29 K ROSIAK 44%
30 Z TOKAR 20%
31 M WOZNIAK 76%
32 H WALICKI 16%
33 P PRZEDBORSKI 76%
34 I ZERBE 60%
35 S RAFALSKI 92%
36 W WOZNY 28%
37 D IZEL 72%
38 W IZEL 24%
39 M KRZYSIAK 92%
40 D WASIAK 84%
41 Z PRZYBINSKA 64%
42 K ROZYCKA 84%
43 J URBANEK 56%
44 O SKURZYNSKI 28%
45 M KMIECIAK 24%
46 A JUSZCZYK 48%
47 M SMUS 36%
48 A SOKOLOWSKI 52%
49 P MICHNIEWSKA 48%
50 P BOGUSZ 28%
51 W STANIEC 40%
52 J PIEKARSKA 40%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 W PIERZCHALSKI 28%
2 M ROSOWSKI 19%
3 M JEDRASZEK 54%
4 A WASIAK 76%
5 J SMIECHOWICZ 78%
6 J KOLACZEK 31%
7 A MIECZYNSKA 31%
8 M TOMASZEWSKA 37%
9 M DEMBOWSKA 35%
10 N SWIATEK 72%
11 A GRZELAK 19%
12 W WELFLE 61%
13 O MASTALERZ 26%
14 H KEDZIEROWSKA 63%
15 A MIECZYNSKA 65%
16 J REDZYNIA 44%
17 N DIDUCH 67%
18 D WYRWAS 57%
19 J RUDNICKI 61%
20 M DOMANSKI 37%
21 W MALINOWSKI 57%
22 W KEDZIEROWSKI 76%
23 A PUCEK 87%
24 P BUJNOWICZ 51%
25 J WOZNA 47%
26 O WOZNA 27%
27 Z MARKOWSKA 51%
28 A WOLOSZYN 49%
29 K ROSIAK 35%
30 Z TOKAR 42%
31 M WOZNIAK 60%
32 H WALICKI 33%
33 P PRZEDBORSK 71%
34 I ZERBE 55%
35 S RAFALSKI 64%
36 W WOZNY 33%
37 D IZEL 62%
38 W IZEL 56%
39 M KRZYSIAK 80%
40 D WASIAK 75%
41 Z PRZYBINSKA 49%
42 K ROZYCKA 91%
43 J URBANEK 49%
44 O SKURZYNSKI 33%
45 M KMIECIAK 24%
46 A JUSZCZYK 31%
47 M SMUS 45%
48 A SOKOLOWSKI 40%
49 P MICHNIEWSKA 38%
50 P BOGUSZ 16%
51 W STANIEC 49%
52 J PIEKARSKA 22%

Wyniki Sesji Pre Test, kwiecień 2016 - poziom FCES

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 JUSTYNA KOPALA 50%
2 PAULINA KOPALA 80%
3 AGATA BAJER 57%
4 WERONIKA STEMPNIK 80%
5 TOMASZ KALINA 40%
6 ADAM GRABARCZYK 63%
7 MICHALINA MRZEWA 73%
8 JAKUB WOSZCZYK 47%
9 MATEUSZ SWISCH 60%
10 ZUZANNA JAGIELSKA 40%
11 KUBA IOZWIAK 40%
12 PATRYK NOWICKI 63%
13 KAMIL MARTCRAK 40%
14 PIOTR KRZEWINSKI 83%
15 MARCEL WODZISTAWSKI 53%
16 KATARZYNA KUC 50%
17 KAKUB FINKOWSKI 57%
18 KATARZYNA PINKOWSKA 70%
19 ANITA WASIAK 80%
20 OLGA SWIATEK 50%
21 OLA CIENKUSZ 47%
22 MARTA BUCZEK 50%
23 MARCIN PAJOR 53%
24 MARCELI KAWCZYNSKI 63%
25 MARYSIA WILK 30%
26 HANNA BARTKIEWICZ 57%
27 NATALIA PRZEDBORSKA 83%
28 MATEUSZ KADULA 37%
29 AGATA KARKOSIK 37%
30 JAKUB TUSZYNSKI 63%
31 JAKUB KRZYSIAK 87%
32 TUKASZ FLISIAK 70%
33 MIKOLAJ KRAUZE 57%
34 MICHAT JEDRASEKK 83%
35 KUKASZ WALCZAK 83%
36 JAN MOLL 67%
37 KAROL DEMBOWSKI 50%
38 MARCIN KORBUS 47%
39 MIKOTAJ SOTIROW 70%
40 JEREMI CICHAWA 60%
41 NATALIA JAWORSKA 77%
42 MARIA DUBEC 73%
43 FILIP MALEC 37%
44 DOMINIKA PERKA 63%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 JUSTYNA KOPALA 57%
2 PAULINA KOPALA 71%
3 AGATA BAJER 64%
4 ALEKSANDRA MATUSIAK 25%
5 OLIWIA MATUSIAK 39%
6 WERONIKA STEMPNIK 57%
7 TOMASZ KALINA 54%
8 ADAM GRABARCZYK 54%
9 MICHALINA MRZEWA 68%
10 JAKUB WOSZCZYK 50%
11 MATEUSZ SWISCH 64%
12 ZUZANNA JAGIELSKA 50%
13 KUBA IOZWIAK 43%
14 PATRYK NOWICKI 46%
15 ZOFIA MALINOWSKA 57%
16 KAMIL MARTCRAK 32%
17 MARCEL WODZISTAWSKI 71%
18 ANNA KONDRACIUK 43%
19 KATARZYNA KUC 50%
20 KAKUB FINKOWSKI 50%
21 OLGA SWIATEK 54%
22 HANNA BARTKIEWICZ 37%
23 NATALIA PRZEDBORSKA 73%
24 MATEUSZ KADULA 27%
25 AGATA KARKOSIK 47%
26 JAKUB TUSZYNSKI 60%
27 JAKUB KRZYSIAK 77%
28 TUKASZ FLISIAK 33%
29 MIKOLAJ KRAUZE 20%
30 MICHAT JEDRASEKK 67%
31 KUKASZ WALCZAK 80%
32 MIKOTAY NOWAK 37%
33 IGNACY DEBSKI 23%
34 JAN MOLL 60%
35 KAROL DEMBOWSKI 40%
36 MARCIN KORBUS 60%
37 MIKOTAJ SOTIROW 70%
38 JEREMI CICHAWA 50%
39 NATALIA JAWORSKA 43%
40 MARIA DUBEC 67%
Lp. Imię nazwisko Use of English
1 JUSTYNA KOPALA 71%
2 PAULINA KOPALA 61%
3 AGATA BAJER 54%
4 ALEKSANDRA MATUSIAK 27%
5 OLIWIA MATUSIAK 32%
6 WERONIKA STEMPNIK 46%
7 TOMASZ KALINA 51%
8 ADAM GRABARCZYK 66%
9 MICHALINA MRZEWA 83%
10 JAKUB WOSZCZYK 80%
11 MATEUSZ SWISCH 59%
12 ZUZANNA JAGIELSKA 44%
13 KUBA IOZWIAK 44%
14 PATRYK NOWICKI 66%
15 ZOFIA MALINOWSKA 32%
16 KAMIL MARTCRAK 61%
17 MARCEL WODZISTAWSKI 54%
18 ANNA KONDRACIUK 51%
19 KATARZYNA KUC 61%
20 KAKUB FINKOWSKI 56%
21 OLGA SWIATEK 51%
22 HANNA BARTKIEWICZ 37%
23 NATALIA PRZEDBORSKA 66%
24 MATEUSZ KADULA 22%
25 AGATA KARKOSIK 63%
26 JAKUB TUSZYNSKI 44%
27 JAKUB KRZYSIAK 56%
28 TUKASZ FLISIAK 39%
29 MIKOLAJ KRAUZE 44%
30 MICHAT JEDRASEKK 49%
31 KUKASZ WALCZAK 71%
32 MIKOTAY NOWAK 34%
33 IGNACY DEBSKI 12%
34 JAN MOLL 63%
35 KAROL DEMBOWSKI 37%
36 MARCIN KORBUS 39%
37 MIKOTAJ SOTIROW 61%
38 JEREMI CICHAWA 44%
39 NATALIA JAWORSKA 61%
40 MARIA DUBEC 59%

Wyniki Sesji Pre Test, kwiecień 2016 - poziom CAE

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 ADAM BUJNOWICZ 42%
2 BEATA JACKOWSKA 45%
3 BARBARA PYCIO 42%
4 YAKUB MRUGASIEWICZ 58%
5 ILNACU ANDRZEJEWSKI 23%
6 KAMILA STANCZAK 61%
7 ALEKSANDRA URBANEK 58%
8 MARCIN STOLARSKI 32%
9 PIOTR DYRDOWSKI 65%
10 JEREMI ANDRZEJEWSKI 61%
11 JAKUB BOBROWSKI 42%
12 LENA KIJEWSKA 58%
13 ALEKSANDRA LOBKA 26%
14 LIDIA HADRIAN 19%
15 NATALIA KOWALSKA 58%
16 ANNA TALAR 42%
17 JAN MAJEWSKI 45%
18 JULIA LUJAWA 48%
19 KAROL STANIEWICZ 52%
20 KRZYSZTOF KLIMEK 48%
21 MALGORZATA SARZALA 55%
22 LUKASZ IWANOWSKI 32%
23 ADRIAN OSTROWSKI 45%
24 MATEUSZ NOWICKI 29%
25 PIOTR ZASADA 48%
26 AGATA CISTO 48%
27 MICHAL CISTO 39%
28 WIKTOR BORKOWSKI 29%
29 SZYMON GRABAREK 29%
30 ZUZANNA KACZMAREK 39%
31 KAROL KORPECKI 23%
32 ADA PRZEDBORSKA 35%
33 JULIA SADULSKA 81%
34 KONRAD BARON 61%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 OLIWIA MAJSYEREK 100%
2 MARIA SZYCHOWSKA 73%
3 PAWEL WELFLE 20%
4 ADAM BUJNOWICZ 53%
5 BEATA JACKOWSKA 100%
6 BARBARA PYCIO 80%
7 YAKUB MRUGASIEWICZ 60%
8 ILNACU ANDRZEJEWSKI 53%
9 KAMILA STANCZAK 67%
10 ALEKSANDRA URBANEK 60%
11 MARCIN STOLARSKI 47%
12 PIOTR DYRDOWSKI 67%
13 JEREMI ANDRZEJEWSKI 53%
14 JAKUB BOBROWSKI 100%
15 LENA KIJEWSKA 87%
16 ALEKSANDRA LOBKA 87%
17 KLAUDIA SWIATEK 47%
18 LIDIA HADRIAN 20%
19 NATALIA KOWALSKA 93%
20 ANNA TALAR 80%
21 JAN MAJEWSKI 47%
22 JULIA LUJAWA 40%
23 KAROL STANIEWICZ 80%
24 KRZYSZTOF KLIMEK 93%
25 NORBERT PRZEDBORSKI 47%
26 MALGORZATA SARZALA 80%
27 LUKASZ IWANOWSKI 53%
28 ADRIAN OSTROWSKI 73%
29 JAN MICINSKI 33%
30 MATEUSZ NOWICKI 67%
31 KRZYSZTOE BRZEZINSKI 60%
32 PIOTR ZASADA 40%
33 WOJTEK KLEMINSKI 53%
34 PAULINA DROBNICZAK 40%
35 AGATA CISTO 87%
36 MICHAL CISTO 53%
37 SZYMON GRABAREK 60%
38 JULIA SADULSKA 87%
Lp. Imię nazwisko Use of English
1 OLIWIA MAJSYEREK 81%
2 MARIA SZYCHOWSKA 48%
3 PAWEL WELFLE 17%
4 ADAM BUJNOWICZ 48%
5 BEATA JACKOWSKA 40%
6 BARBARA PYCIO 43%
7 YAKUB MRUGASIEWICZ 29%
8 ILNACU ANDRZEJEWSKI 19%
9 KAMILA STANCZAK 57%
10 ALEKSANDRA URBANEK 43%
11 MARCIN STOLARSKI 19%
12 PIOTR DYRDOWSKI 50%
13 JEREMI ANDRZEJEWSKI 36%
14 JAKUB BOBROWSKI 55%
15 LENA KIJEWSKA 55%
16 ALEKSANDRA LOBKA 38%
17 KLAUDIA SWIATEK 24%
18 LIDIA HADRIAN 21%
19 NATALIA KOWALSKA 31%
20 ANNA TALAR 38%
21 JAN MAJEWSKI 31%
22 JULIA LUJAWA 24%
23 KAROL STANIEWICZ 40%
24 KRZYSZTOF KLIMEK 52%
25 NORBERT PRZEDBORSKI 48%
26 MALGORZATA SARZALA 60%
27 LUKASZ IWANOWSKI 21%
28 ADRIAN OSTROWSKI 52%
29 JAN MICINSKI 17%
30 MATEUSZ NOWICKI 45%
31 KRZYSZTOE BRZEZINSKI 40%
32 PIOTR ZASADA 45%
33 WOJTEK KLEMINSKI 26%
34 PAULINA DROBNICZAK 38%
35 AGATA CISTO 38%
36 MICHAL CISTO 36%
37 SZYMON GRABAREK 50%
38 JULIA SADULSKA 50%

Wyniki Sesji Pre Test, kwiecień 2016 - poziom CPE

Letter of participation

Lp. Imię nazwisko Listening
1 KAMILA LAKA 59%
2 STANISLAW MALINOWSKI 50%
3 LUKASZ CHMURZYNSKI 75%
4 EUA KTAPCINSKA 72%
5 ANNA BEDNAREK 53%
6  
Lp. Imię nazwisko Reading
1 KAMILA LAKA 64%
2 MICHAT SNIADY 89%
3 BEATA JAWORSKA 89%
4 STANISLAW MALINOWSKI 93%
5 LUKASZ CHMURZYNSKI 89%
6 EUA KTAPCINSKA 75%
7 ANNA BEDNAREK 93%
8  
Lp. Imię nazwisko Use of English
1 KAMILA LAKA 46%
2 MICHAT SNIADY 51%
3 BEATA JAWORSKA 87%
4 STANISLAW MALINOWSKI 62%
5 LUKASZ CHMURZYNSKI 64%
6 EUA KTAPCINSKA 79%
7 ANNA BEDNAREK 46%

Egzaminy końcowe i zakończenie roku szkolnego

Konkurs na najlepszy wynik na teście końcowym

Informacje o Nowym Roku Szkolnym 2016/2017

Dzieciakom nic się nie chce...

College of Languages bierze udział w akcji przeciw wprowadzeniu VAT dla szkół językowych



COLLEGE OF LANGUAGES bierze udział w kampanii PASE przeciw VAT na naukę języków obcych.
Wprowadzenie 23% VAT w praktyce oznacza 23% podwyżkę ceny na naukę języków obcych. VAT jest cenotwórczy.
Jeszcze bardziej w praktyce oznacza to dziedziczenie braku znajomości języków obcych przez mniej zamożną część społeczeństwa.
Jeszcze bardziej PRAKTYCZNIE I OBRAZOWO oznacza to dziedziczenie biedy i braku możliwości.
Oczekujemy z niepokojem rozwoju zdarzeń.

Nasza szkoła ma akredytacje kuratorium, co oznacza zwolnienie z VAT dla uczniów pełnoletnich. Dodatkowo jesteśmy szkołą zarejestrowaną w Kuratorium jako placówka oświaty niepublicznej i według projektu ustawy mamy być zwolnieni z VAT (cyt. z ustawy art. 209 1. Zwalnia się świadczone na terytorium kraju: 1)usługi świadczone przez: a)jednostki objęte systemem oświaty w rozumieniu przepisów o systemie oświaty, w zakresie kształcenia lub wychowania)

Jednak ostateczny kształt ustawy przegłosowany przez sejm dopiero w 100% wyjaśni sytuację. Śledzimy na bieżąco sytuację.
Będziemy Państwa informować o rozwoju zdarzeń!

Ankieta oceniająca nauczycieli - XII'2015

Drodzy Rodzice,
W pierwszym tygodniu grudnia przeprowadziliśmy wśród naszych uczniów ankietę dotyczącą zadowolenia z lekcji w naszej szkole, jakości zajęć i pracy poszczególnych nauczycieli. Dla nas opinia naszych uczniów jest najważniejsza.

Prezentujemy Państwu treść oraz wyniki tej ankiety.
W ankiecie, przeprowadzonej w College, ul. Demokratyczna 6, udział wzięło 145 uczniów. Ankieta była anonimowa. Uczniowie zostali zapytani jak oceniają pracę nauczycieli i przyznawali im następujące oceny:
  • - Perfect (doskonale)
  • - Good (dobrze)
  • - Satisfactory (zadawalająco)
  • - Boring (nudne)

Uczniowie oceniali 7 nauczycieli:
  • Agnieszka Szczecińska
  • Justyna Bochenek
  • Dorota Wiśniewska
  • Monika Kotwica
  • Katarzyna Jędrzejkiewicz
  • Becky Dawes (native)
  • Katarzyna Korzeniowska (native)

WYNIKI ANKIETY
  • - 68% ocen to PERFECT
  • - 28% ocen to DOBRA i ZADAWALAJĄCA
  • - 4% ocen to BORING
Nauczyciele proporcjonalnie otrzymali oceny, żaden z nauczycieli nie był oceniany przez uczniów jako słaby.

UWAGI SZCZEGÓŁOWE DOTYCZĄCE LEKCJI
Uczniowie podzielili się z nami uwagami dotyczącymi lekcji, tempa pracy, staranności przygotowania nauczyciela oraz jakości lekcji. Uczniowie zostali poproszeni o aspekty naszej pracy, które im sie podobają. Najczęściej uczniowie wymieniali:
  • 1. Rzetelną pracę i dobre wykorzystanie czasu
  • 2. Lekcje są w większości ciekawe i czas szybko płynie
  • 3. Nauczyciele przygotowują gry i konkursy, co urozmaica zajęcia
  • 4. Nauczyciele dobrze tłumaczą i są cierpliwi
  • 5. Nauczyciele są w dobrym humorze (wbrew pozorom to bardzo ważne!)


Spytaliśmy naszych uczniów jaki rodzaj lekcji najbardziej im się podoba. W przeważającej większości chwalili lekcje przy wykorzystaniu Internetu oraz tablic interaktywnych. Uczniowie mieli też okazje napisać, co najbardziej im się podoba u poszczególnych nauczycieli.
Przytaczamy kilka opinii, które są dowodem na to, jak czujni i wymagający są nasi uczniowie:
  • - Kasia native is very funny, zawsze chodzi uśmiechnięta i pociesza jak ktoś dostanie złą ocenę.
  • - Chciałabym pochwalić moich nauczycieli, ze są wystarczająco wymagający, aby nauczyć mnie angielskiego.
  • - Pani Justyna potrafi bardzo dobrze porozumiewać się z uczniami i bardzo dobrze uczy gramatyki.
  • - Becky bardzo fajnie prowadzi zajęcia ze zrozumieniem i jest bardzo miła.
  • - Pani Kasia ma fajne buty. Lubię ją, bo wymyśla nam przezwiska.
  • - Nauczycieli wszystkich chcę pochwalić za cierpliwość do naszej grupy.
  • - pani Monika opowiada nam ciekawe historie. Lekcje z nią są śmieszne.
  • - Becky cały czas mówi po angielsku, co jest śmieszne.
  • - Chcę pochwalić panią Agnieszkę, bo wie co mówi na dany temat.
  • - Podoba mi się, że gdy się czegoś nie umie, to powtarzają i tłumaczą jeszcze raz.
  • - Chcę pochwalić naszych nauczycieli za wytrzymałość.
  • - Dziękuje za speaking z panią Dorotą.
  • - Becky jest idealnym nauczycielem. Zabawnym, miłym i pomocnym. Na zajęcia z Becky czekam całą pierwszą godzinę.
  • - Nie jestem wykorzystywany i bardzo dobrze się uczę.
  • - Dużo nauki, za dużo testów. Ale to dobrze.
  • - Chwalę Dorotę za jej piękny, motywujący uśmiech. Jest najlepszą Panią na świecie.


Uczniowie nie lubią w naszej szkole:
  • • Testów ze słówek za często.
  • • Kolegów, którzy rozwalają lekcję i hałasują.
  • • Chcą więcej słodyczy i więcej wolnego.
  • • Za dużo prac domowych.
  • • Zmuszania do odpowiedzi.
  • • Szybkiego pisania nauczycielek na tablicy.
  • • Nic nie przeszkadza oprócz Artura (Piotra, Wiktorii, Mikołaja.. itp.), który do mnie gada na lekcji.


Wszystkie uwagi naszych uczniów bierzemy sobie do serca i staramy się ze wszelkich sił wyeliminować te elementy naszej pracy, które są dla naszych uczniów utrudnieniem.

Grudzień 2015

NAJLEPSI UCZNIOWIE na egzaminach końcowych w roku szkolnym 2014/2015

Egzaminy zakończone. Wszystko policzone.
Nasi studenci sa NAJLEPSI NA ŚWIECIE!!!!
Najlepsi z najlepszych otrzymują stypendium oraz komplet podręczników w nowym roku szkolnym 2015/2016.

GRATULUJEMY!!!!!!!










Opłaty w nowymy roku szkolnym 2015/2016 - informacje

Czesne z naukę w szkole może być opłacane w ratach miesięcznych lub jednorazowo za cały semestr i wynosi:

- opłata za cały semestr (5 m-cy) - 1250 złotych
- opłata miesięczna - 250 złotych


Czesne w grupach przygotowujących się do egzaminu cambridge (cambridge first certificate, cambridge advanced english, cambridge proficiency in english) wynosi:

- opłata za cały semestr (5 m-cy) - 1300 złotych
- opłata miesięczna - 260 złotych

Plan zajęć grup i sale w roku szkolnym 2015/2016

COLLEGE - plan zajęć grup i sal


Nowy rok szkolny 2015/2016 - nowe nazwy grup i pierwsze zajęcia od IX'15

ZMIANA NAZW GRUP
L.p. Obecna nazwa Nowa nazwa Pierwsze zajęcia
1 Children 0 Children 1 9 września, g. 16.00
2 Kids KIDS 2 7 września, g. 16.00
3 Beginners 1 Post beginners 1 9 września, g. 16.00
4 Beginners 2 Post beginners 2 7 września, g. 16.00
5 Beginners 3 Post beginners 3 7 września, g. 18.10
6 Beginners 4 Post beginners 4 8 września, g. 18.10
7 False Beginners Pre Intermediate 2 8 września, g. 18.10
8 Post Beginners 1 Pre Intermediate 1 8 września, g. 16.00
9 Post Beginners 2 Pre Intermediate 2
CENTRUM
8 września, g. 16.15
10 Post beginners 3 Pre Intermediate 3 8 września, g. 16.00
11 Post Beginners 4 Pre Intermediate 4 7 września, g. 18.10
12 Children 1 Children 2 9 września, g. 16.00
13 Children 2 Children 3 7 września, g. 16.00
14 Pre Intermediate 1 Intermediate 1 8 września, g. 18.10
15 Pre Intermediate 2 Intermediate 2 9 września, g. 18.10
16 Pre Intermediate 3 Intermediate 3 7 września, g. 18.10
17 Intermediate 1 Intermediate 4 8 września, g. 18.10
18 Intermediate 1 Upper Intermediate A 7 września, g. 18.10
19 Intermediate 2 Upper Intermediate A 7 września, g. 18.10
20 Intermediate 3 Advanced 3
CENTRUM
7 września, g. 16.15
21 Intermediate 4 Upper Intermediate A 7 września, g. 18.10
22 Upper Intermediate A Advanced 1
CENTRUM
7 września, g. 18.15
23 Upper Intermediate B Advanced 2
CENTRUM
9 września, g. 18.15
NOWO OTWARTE GRUPY
24 Children 0 7 latki 8 września, g. 16.00
25 Kids 7 latki 7 września, g. 16.00
26 Beginners 1 II klasa 8 września, g. 16.00
27 Beginners 2 II klasa 9 września, g. 16.00
28 Beginners 3 III/IV klasa 8 września, g. 16.00
29 False Beginners Po egzaminie, fałszywie początkująca klasa V, VI 9 września, g. 18.10


ZAPISY DO NOWYCH GRUP
Szkoła prowadzi zapisy do nowo powstałych grup na poziomie początkującym i fałszywie początkującym - NOWE GRUPY.
Zapisy do szkoły rozpoczęliśmy w maju 2015 roku.

Zapisanie się do grupy, we wrześniu, będzie możliwe jeśli w danej grupie będą wolne miejsca.


Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy na specjalny dyżur do naszej szkoły:
- College, ul. Demokratyczna 6, w dniu 3 i 4 września, od 15.00 do 18.00
Informacji udzielamy także droga mailową. Prosimy o kontakt pod adresem coolschool@coolschool.pl

Nagrody dla uczniów - informacja

Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych:
• Szkoła podstawowa
• Gimnazjum i liceum

Liczył się wynik średni z obu testów:
• Gramatyka
• Podręcznik


UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKAJĄ NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE W SWOJEJ GRUPIE WIEKOWEJ, OTRZYMAJĄ NAGRODĘ GŁÓWNĄ
DARMOWY ROK SZKOLNY 2015/2016


UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKAJĄ NAJLEPSZY WYNIK W GRUPIE OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ
KOMPLET PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016



Regulamin
Konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych:
• Szkoła podstawowa od 2 klasy, grupy KIDS oraz CHILDREN 0 ze względu na charakter testu nie mogą wziąć udziału w konkursie
• Gimnazjum i liceum

Liczy się wynik średni z obu testów końcowych:
• Gramatyka
• Podręcznik

Uczniowie z tych dwóch poziomów wiekowych, którzy uzyskają najlepszy wynik w szkole otrzymają w nagrodę stypendium na rok szkolny 2015/2016 w całości pokrywające naukę w całym roku szkolnym.
W przypadku identycznych wyników nagroda zostanie podzielona w równych częściach.
W konkursie liczyć się będą tylko wyniki uczniów, którzy przystąpili do egzaminu w terminie podanym dla danej grupy. W wyjątkowych przypadkach losowych szkoła może uwzględnić wynik osoby nie piszącej razem ze swoja grupą.

Uczniowie, którzy uzyskają najlepszy wynik w grupie otrzymają w nagrodę komplet podręczników w nowym roku szkolnym. Ta nagroda zostanie przyznana uczniom, którzy nie zdobędą nagrody głównej.

Wyniki konkursu podane przez szkołę są ostateczne i nie poddawane są dyskusji.

Dyrektor szkoły, Jolanta Witaszek

Terminy egzaminów końcowych (od 12 do 18 czerwca 2015r) i zakres podręczników

Terminy egzaminów końcowych (od 12 do 18 czerwca 2015r) i zakres podręczników
grupa podręcznik gramatyka
Kids poniedziałek 15.06
Fairyland 2-whole (1-8)
piątek 12.06
children 0 środa 17.06
Fairyland 2-whole (1-8)
sobota 13.06
Children 1 sobota 13.06
Fairyland3-whole (1-12)
środa 17.06
Children 2 poniedziałek 15.06
Fairyland 4 (1-10)
sobota 13.06
Beginners 1 piątek 12.06
Fairyland 3 (1-10)
środa 17.06
Beginners 2 sobota 13.06
Star Kids 2 (1-10)
poniedziałek 15.06
Beginners 3 środa 17.06
Star Kids 2 (1-10)
piątek 12.06
Beginners 4 wtorek 16.06
Starland 1 (1-6)
czwartek 18.06
False Beginners czwartek 18.06
Access 1 (1-7)
wtorek 16.06
Post Beginners 1 wtorek 16.06
Fairyland 4 (1-10)
czwartek 18.06
Post Beginners 2 poniedziałek 15.06
Star Kids 3 - whole (1-10)
piątek 12.06
Post Beginners 3 czwartek 18.06
Star Kids 3 - whole (1-10)
wtorek 16.06
Post Beginners 4 środa 17.06
Smart Time 2 (1-3)
poniedziałek 15.06
Pre Intermediate 1 czwartek 18.06
Starland 2 (1-5)
wtorek 16.06
Pre Intermediate 2 czwartek 18.06
Starland 3 (1-3)
wtorek 16.06
Pre Intermediate 3 środa 17.06
Starland 3 (1-6)
poniedziałek 15.06
Pre Intermediate 4 sobota 13.06
Access 3 (1-2)
czwartek 18.06
Intermediate 1 wtorek 16.06
Access 3 (1-5)
czwartek 18.06
Intermediate 2 wtorek 16.06
Access 3 (1-4)
piątek 12.06
Intermediate 3 sobota 13.06
Smart Time 3 (1-3)
środa 17.06
Intermediate 4 poniedziałek 15.06
Smart Time 3 (1-2)
piątek 12.06
Upper Intermediate A piątek 12.06
Smart Time 3 (1-3)
poniedziałek 15.06
Upper Intermediate B piątek 12.06
Smart Time 3 (1-4)
środa 17.06


WAKACJE 2015 - BUŁGARIA

Obóz językowy BYALA, Bułgaria

w terminie 2-15 sierpnia 2015


Obóz ma charakter językowy.
W trakcie pobytu prowadzić będziemy zajęcia z języka angielskiego,
w wymiarze 2 godzin dziennie.


BYALA - nowo powstający kurort między Burgas a Varną, położony 5 km od Obzoru, na wybrzeżu Morza Czarnego, szczególnie popularny wśród rodzin z dziećmi.
Do plaży jest tu rzut kamieniem, a morze czyste z piaszczystym i łagodnym zejściem.
Miejscowość jest romantycznym zakątkiem przyrody łączącym góry, las i morze. To oaza spokoju, w której można odpocząć z dala od hałasu i nadmiaru turystów.




CAŁKOWITY KOSZT POBYTU 2200 złotych,
Uczestnictwo w obozie potwierdza:

wpłata zaliczki w wysokości 300 złotych do dnia 10 marca 2015 roku.
Pozostała należność płatna w ratach:
I – 500 złotych do dnia 30 kwietnia,
II – 500 złotych do dnia 30 maja,
III 900 złotych do dnia 20 czerwca.

Należności prosimy wpłacać w szkole lub na konto:
city handlowy
27 1030 0019 0109 8501 0060 9788

    Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, TV+DVD)
  • 2 noclegi tranzytowe na Węgrzech z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja)
  • 9 noclegów w BUŁGARII z wyżywieniem FB (śniadania, obiady i kolacje)
  • opiekę kadry pedagogicznej
  • opiekę pilota, na miejscu opiekę rezydenta polskiego
  • trzy wycieczki autokarowe w Bułgarii
  • bilety wstępów na baseny termalne na Węgrzech
  • ubezpieczenie NNW, KL

    W trakcie pobytu trzy wycieczki autokarowe (w cenie)

  • OBZOR – dawniej Heliopolis, miasto słońca, nazywane tak z powodu największej liczby dni słonecznych w roku w basenie Morza Czarnego. Spacer po mieście.

  • NESEBER I WIECZÓR BUŁGARSKI – Zwiedzanie miastamuzeum położonego na półwyspie połączonym z lądem wąską groblą. Perełka historii i architektury. Po zwiedzaniu przejazd do Skansenu Wsi Bułgarskiej "Złota Beczka". Unikalny program folklorystyczny, pokazy tańca, konkursy oraz zabawy. Podczas programu kilkudaniowy, typowo bułgarski posiłek. Elementem kulminacyjnym wieczoru jest pokaz tańca na rozżarzonych węglach.

  • WARNA I DELFINARIUM – zwiedzanie letniej stolicy Bułgarii min.: Muzeum Warneńczyka, deptak, oraz wizyta w delfinarium z bardzo zabawnym i dowcipnym show delfinów.

    Zakwaterowanie:

  • Hotel z dużym basenem położony około 600 metrów od plaży.
  • Pokoje klimatyzowane 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  • Każdy pokój posiada balkon.
  • Pobyt w hotelu z pełnym wyżywienie (śniadania w formie bufetu, obiad 3-daniowy, ciepła kolacja 2-daniowa).
  • W pobliżu hotelu sklepy oraz główny deptak miasteczka.
  • Na terenie obiektu Wi-Fi, dyspozytory wody mineralnej bez ograniczenia, ping-pong, bilard, cafe-bar i mały sklepik.


WYJAZD NA OBÓZ DO WŁOCH - KOMUNIKAT

Wyjazd w dniu 6 sierpnia, godzina 9.00 rano, zbiórka 8.30 przed szkołą ul. Demokratyczna 6.

Prosimy pamiętać o dokumentach i podusi , kocyku na drogę!!!

Rok szkolny 2014/2015 - informacje

ZMIANA NAZW GRUP
L.p. Obecna nazwa Nowa nazwa Pierwsze zajęcia
1 Beginners 1 Post beginners 1 9 września, g. 16.00
2 Beginners 2 Post beginners  2 8 września, g. 16.00
3 Beginners 3 Post beginners 3 9 września, g. 16.00
4 False Beginners Post beginners 4 8 września, g. 18.10
5 Children 0 Children 1 10 września, g. 16.00
6 Children 1 Children 2 8 września, g. 16.00
7 Children 2 Children 3 10 września, g. 16.00
8 Post Beginners 1 Pre Intermediate 1 9 września, g. 18.10
9 Post Beginners 2 Pre Intermediate 2 9 września, g. 16.00
10 Post beginners 3 Pre Intermediate 3 8 września, g. 18.10
11 Post Beginners 4 Pre Intermediate 4 11 września, g. 18.10
12 Pre Intermediate 1 Intermediate 1 9 września, g. 18.10
13 Pre Intermediate 2 Intermediate 2 9 września, g. 18.10
14 Pre Intermediate 3 Intermediate 3 10 września, g. 18.10
15 Intermediate 1 Intermediate 4 8 września, g. 18.10
16 Intermediate 4 Upper Intermediate A 8 września, g. 18.10
17 Intermediate 2 Upper Intermediate B 10 września, g. 18.10
NOWE GRUPY
18 Children 0 7 latki 10 września, g. 16.00
19 Kids 7 latki 8 września, g. 16.00
20 Beginners 1 II klasa 10 września, g. 16.00
21 Beginners 2 II klasa 8 września, g. 16.00
22 Beginners 3 III klasa 9 września, g. 16.00
23 False Beginners Po egzaminie 9 września, g. 18.10


PLAN ZAJĘĆ, SALE
COLLEGE - plan zajęć grup i sal na 2014/2015


ZAPISY DO NOWYCH GRUP
Szkoła prowadzi zapisy do nowo powstałych grup na poziomie początkującym i fałszywie początkującym - NOWE GRUPY.
Zapisy do szkoły rozpoczęliśmy w maju 2014 roku.

Zapisy do nowych grup rozpoczynamy od dnia 16 czerwca.
Warunkiem zapisania się do szkoły na nowy rok szkolny jest zaliczenie obecnego roku szkolnego oraz odebranie świadectwa.
Warunkiem przejścia na następny poziom jest spełnienie wymagań, jakie szkoła opisuje w standardzie zajęć danej grupy, bądź zdanie odpowiedniego egzaminu.
Listy do nowych grup będą udostępnione w terminie odbioru świadectw.
Uczniowie spoza szkoły SĄ przyjmowani do grup egzaminacyjnych na podstawie świadectwa zdanego egzaminu Cambridge lub egzaminu przeprowadzonego w szkole.

Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy na specjalny dyżur do naszych szkół:
- College, ul. Demokratyczna 6, wtorek 2 września, od 16.00 do 18.00
- Centrum przygotowań do egzaminów Cambridge, ul. Joanny 13, środa 3 września, od 16.00 do 18.00
Informacji udzielamy także droga mailową. Prosimy o kontakt pod adresem coolschool@coolschool.pl

Stypendia Naukowe na rok 2014/2015

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE
W SWOJEJ GRUPIE WIEKOWEJ, OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ GŁÓWNĄ

DARMOWY ROK SZKOLNY 2014/2015:
- w grupie wiekowej do 14 lat - Inka Konieczna - 99,5%
- w grupie wiekowej gimnazjum/liceum - Beata Jackowska - 97,5%





WYNIKI EGZAMINY KOŃCOWE 2013/2014

Beginners 1

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Jakub Kowalski

98%

99%

98,5%

Martyna Pogoda

93%

97%

95%

Krzysztof Andrzejewski

98%

88%

93%

Mateusz Kowalski

93%

92%

92,5%

Nikola Świątek

91%

94 %

92,5%

Dawid Wrzeszcz

89%

92%

90,5%

Artur Juszczyk

86%

94%

90%

Daria Ucińska

87%

90%

88,5%

Jan Kapłon

87%

89%

88%

Olaf Konieczny

86%

89%

87,5%

Kacper Berenc

86%

82%

84%

Mateusz Pogoda

79%

70%

74,5%

Borys Miller

69%

71%

70%

Iza Nowak

Beginners 2

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Maciej Krzysiak

97%

99%

98%

Daria Wasiak

96%

97%

96,5%

Piotr Przedborski

93%

97%

95%

Stanisław Rafalski

94%

94%

94%

Kornelia Różycka

99%

99%

99%

Julia Derejska

93%

90%

91,5%

Danuta Iżel

86%

95%

90,5%

Jakub Sobieszuk

86%

92%

89%

Zuzia Przybińska

85%

92%

88,5%

Iga Zerbe

84%

90%

87%

Weronika Iżel

81%

86%

83,5%

Emil Gotszald

77%

88%

82,5%

Kornelia Nowak

73%

91%

82%

Wiktoria Woźny

78%

80%

79%

Hubert Walicki

68%

77%

72,5%

Beginners 3

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Inka Konieczna

99%

100%

99,5%

Ania Sieroń

97%

99%

98%

Gabrysia Kosińska

97%

96%

96,5%

Kamil Oleś

98%

95%

96,5%

Aleksandra Wrzeszcz

96%

95%

95,5%

Eryk Adwent

96%

91%

93,5%

Amelia Śliwińska

94%

90%

92%

Wiktoria Krakowiak

88%

94%

91%

Patrycja Hadrian

93%

89%

91%

Piotr Wilewski

84%

93%

88,5%

Bartek Wieczorek

86%

89%

87,5%

Mateusz Fligiel

89%

83%

86%

Antek Bartkiewicz

60%

55%

57,5%

CHILDREN 0

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Filip Lewy

100 %

98%

99%

Kacper Brandenburg

99 %

99%

99%

Martyna Bujnowicz

100 %

96%

98%

Jakub Sadulski

100 %

96%

98%

Hania Zarzycka

98 %

97%

97,5%

Ania Łysek

98 %

96%

97%

Amelka Mabiki

98 %

95%

96,5%

Oliwer Grzelewski

99 %

92%

95,5%

Franek Krzyżaniak

94 %

97%

95,5%

Agat Słodkowska

98 %

91%

94,5%

Witek Siewiera

90 %

96%

93%

Ania Krawczyk

89 %

93%

91%

Julia Gabara

89 %

82%

85,5%

Nataniel Klonowski

68 %

70%

69%

Children 1

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Julia Śmiechowicz

95 %

96%

95,5%

Amelka Wasiak

91 %

98%

94,5%

Natasza Świątek

91 %

95%

93%

Wiktor Pierzchalski

88 %

95%

91,5%

Antoni Grzelak

91 %

90%

90,5%

Maja Nowak

87 %

94%

90,5%

Alicja Szczecińska

87 %

91%

89%

Matylda Tomaszewska

82 %

76%

79%

Jagoda Kołaczek

79 %

78%

78,5%

Marek Jędraszek

66 %

87%

76,5%

Marta Dembowska

69 %

82%

75,5%

Marcel Rybiński-Królik

58 %

85%

71,5%

Alicja Mieczyńska

61 %

78%

69,5%

Michał Rosowski

48 %

71%

59,5%

Children 2

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Piotr Kacprzak

96 %

100%

98%

Julia Woźna

89 %

92%

90,5%

Paulina Bujnowicz

84 %

88%

86%

Ola Woźna

79 %

93%

86%

Zuzanna Markowska

79 %

93%

86%

Kamil Rosiak

76 %

93%

84,5%

Marcel Chocholski

73 %

94%

83,5%

Adam Wołoszyn

77 %

89%

83%

Maciej Woźniak

74 %

90%

82%

Julia Tomala

70 %

88%

79%

Zuzanna Tokar

68 %

87%

77,5%

Mateusz Młynarczyk

19 %

57%

38%

Children 3

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Marysia Dubec

98%

98%

98%

Patrycja Kowalska

95%

96%

95,5%

Jędrzej Paśnik

91%

90%

90,5%

Mateusz Miodek

89%

92%

90,5%

Adam Krupski

96%

81%

88,5%

Amelka Wilczynska

87%

79%

83%

Martyna Jarecka

72%

76%

74%

Witek Kardas

81%

9

Nikola Szyller

Children 4

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Weronika Ługowska

97%

96%

96,5%

Michasia Mrzewa

98%

94%

96%

Agata Karkosik

96%

92%

94%

Jakub Tuszyński

78%

82%

80%

Adam Grabarczyk

58%

78%

68%

Marcin Pajor

57%

79%

68%

Mateusz Kadula

62%

68%

65%

Weronika Stempnik

59%

70%

64,5%

Marceli Kawczyński

59%

68%

63,5%

Ola Matusiak

60%

66%

63%

Mateusz Nowaczyk

72%

39%

55,5%

Zofia Dębska

40%

58%

49%

Ignacy Dębski

36%

58%

47%

Oliwia Matusiak

43%

45%

44%

Marcin Nowaczyk

35%

38%

36,5%

False Beginners

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Matylda Piesiewicz

98%

97%

97,5%

Wiktor Kruk

94%

94%

94%

Dominik Górny

82%

82%

82%

Wiktor Wyderkiewicz

83%

81%

82%

Maciej Piechut

69%

83%

76%

Inka Kapica

77%

69%

73%

Mateusz Matusiak

49%

64%

56,5%

Bartosz Rdzanek

85%

Marcel Hoffman

Intermediate 1

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Olek Kruk

86%

90%

88%

Lidka Surmacz

80%

92%

86%

Kuba Lityński

74%

79%

76,5%

Magda Dróżdż

59%

84%

71,5%

Martyna Maciejewska

63%

72%

67,5%

Amelka Wasilewska

63%

71%

67%

Hubert Świerad

41%

85%

63%

Janek Partyczyński

43%

79%

61%

Natalia Płatek

53%

63%

58%

Marta Kasprzak

94%

Julia Majtczak

70%

Intermediate 2

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Kasia Pińkowska

90%

94%

92%

Anita Wasiak

85%

91%

88%

Marcin Korbus

67%

83%

75%

Mikołaj Nowak

71%

78%

74,5%

Patryk Nowicki

74%

72%

73%

Ola Cienkusz

57%

88%

72,5%

Magda Fiuk

53%

64%

58,5%

Tomek Grabiński

42%

69%

55,5%

Julia Wilanowska

47%

63%

55%

Ewa Gałwiaczek

30%

55%

42,5%

Maciek Jaworski

30%

53%

41,5%

Marta Buczek

Szymon Kotlicki

Intermediate 3

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Jan Sarzała

92%

93%

92,5%

Ola Poniatowska

82%

89%

85,5%

Jakub Szepielak

73%

89%

81%

Roksana Janicka

71%

90%

80,5%

Zosia Wosik

73%

79%

76%

Adam Krawczyk

71%

73%

72%

Michał Przybyła

53%

84%

68,5%

Zuzia Stasiak

66%

70%

68%

Marysia Jaros

48%

88%

68%

Antek Jankowski

60%

69%

64,5%

Julka Kempska

52%

70%

61%

Intermediate 4

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Natalia Jaworska

92%

92%

92%

Natalia Drobniczak

86%

92%

89%

Olga Świątek

70%

89%

79,5%

Michał Jędraszek

72%

84%

78%

Karol Dembowski

72%

80%

76%

Kamil Martczak

72%

75%

73,5%

Marysia Wilk

69%

78%

73,5%

Dominika Perka

65%

82%

73,5%

Olek Cholaś

59%

85%

72%

Kuba Jóźwiak

64%

75%

69,5%

Kuba Dębski

50%

81%

65,5%

Wojtek Szczeciński

54%

74%

64%

Tomek Martyka

35%

39%

37%

Post – Beginners 4

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Julia Kędzierska

89%

84%

86,5%

Aleksandra Dudzik

90%

79%

84,5%

Ewa Sieroń

77%

91%

84%

Zofia Golińska

78%

86%

82%

Jakub Kowalczyk

79%

85%

82%

Wojtek Rowiński

76%

83%

79,5%

Mateusz Lesz

82%

76%

79%

Karolina Słodkowska

78%

78%

78%

Aleksander Fryzeł

59%

83%

71%

Michał Wojciechowski

63%

78%

70,5%

Lawinia Piwońska

55%

65%

60%

Dawid Pawełczak

56%

61%

58,5%

Post Beginners 1

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Tomasz Kisiel

85%

95%

90%

Ania Szwedowska

83%

92%

87,5%

Mikołaj Hryć

83%

92%

87,5%

Piotr Estemberg

85%

89%

87%

Lilka Szczepańska

82%

89%

85,5%

Mateusz Kurpienik

85%

84%

84,5%

Maciej Woszczyk

80%

87%

83,5%

Oliwia Sochaczewska

76%

87%

81,5%

Jakub Stecyk

74%

82%

78%

Maksymilian Mrzewa

55%

80%

67,5%

Oliwia Sodol

38%

76%

57%

Aleksandra Wrońska

36%

59%

47,5%

Post Beginners 2

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Jakub Bednarek

79%

92%

85,5%

Aleksandra Rochowska

95%

75%

85%

Kacper Szubert

77%

87%

82%

Szymon Michalik

77%

85%

81%

Joanna Redzynia

79%

68%

73,5%

Olga Kamińska

62%

84%

73%

Alicja Hammer

75%

71%

73%

Patryk Traczyk

51%

68%

59,5%

Paweł Stasiak

40%

59%

49,5%

Szymon Stasiak

47%

48%

47,5%

Kamila Kowalczyk

29%

62%

45,5%

Post-beginners 3

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Martyna Zwolak

98%

92%

95%

Ania Staroń

96%

93%

94,5%

Marta Stolarska

95%

94%

94,5%

Mateusz Błaszczyk

92%

82%

87%

Julia Margiel

75%

87%

81%

Zosia Frankowska

75%

85%

80%

Mikołaj Cholaś

58%

79%

68,5%

Julia Cichocka

61%

73%

67%

Julia Kleszcz

60%

71%

65,5%

Patryk Kuznicki

60%

64%

62%

Jakub Jabłoński

50%

60%

55%

Pre – intermediate 1

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Julia Garczyńska

95%

91%

93%

Łukasz Flisiak

94%

86%

90%

Antek Machura

85%

82%

83,5 %

Jan Momot

82%

77%

79,5%

Alex Fondacaro

61%

76%

68,5%

Mikołaj Gabrysiak

56%

81%

68,5%

Sebastian Wosek

62%

73%

67,5%

Marysia Urbanek

65%

67%

66%

Wiktoria Gruchalska

45%

73%

59%

Weronika Kisiel

29%

76%

52,5%

Artur Brzozowski

36%

66%

51%

Apolonia Trzebińska

20%

63%

41,5%

Pre – Intermediate 2

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Jakub Krzysiak

99%

98 %

98,5%

Marysia Bednarek

94%

96%

95%

Jakub Jagiełła

89%

91%

90%

Joanna Śliz

90%

86%

88%

Mateusz Golinski

82%

85%

83,5%

Agata Iwanowska

80%

83%

81,5%

Marysia Stryjek

82%

75%

78,5%

Radek Kuć

79%

78 %

78,5%

Weronika Pluta

73%

82%

77,5%

Karolina Czubińska

58%

64%

61%

Pre – Intermediate 3

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Łukasz Walczak

96%

96%

96%

Natalia Przedborska

88%

93%

90,5%

Wiktor Wąsiewicz

76%

72%

74%

Hania Bartkiewicz

62%

80%

71%

Karolina Topolska

60%

70%

65%

Mateusz Kucharski

58%

55%

56,5%

Ada Adler

42%

65%

53,5%

Dominika Staroń

46%

58%

52%

Pre Intermediate 4

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Amelia Dubiel

95%

95%

95%

Łukasz Borowski

83%

84%

83,5%

Wiktoria Grzelewska

63%

85%

74%

Julia Bursiak

63%

85%

74%

Maciej Maik

70%

73%

71,5%

Szymon Wilk

61%

74%

67,5%

Wiktoria Gabara

55%

78%

66,5%

Karina Kłos

59%

68%

63,5%

Piotr Jasiński

43%

78%

60,5%

Nelly Kardas

51%

69%

60%

Upper Intermediate A

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Anastazja Sukiennik

94%

96%

95%

Paulina Drobniczak

95%

90%

92,5%

Maria Szychowska

91%

89%

90%

Marcin Stolarski

83%

85%

84%

Katarzyna Kuć

85%

81%

83%

Karol Korpecki

77%

84%

80,5%

Jakub Woszczyk

82%

79%

80,5%

Julianna Szmiel

67%

86%

76,5%

Mateusz Nowicki

78%

75%

76,5%

Krzysztof Brzeziński

72%

72%

72%

Agata Bajer

81%

62%

71,5%

Szymon Grabarek

53%

77%

65%

Marcel Wodzisławski

65%

64%

64,5%

Aleksandra Dróżdż

60%

53%

56,5%

Jan Semeradt

Upper Intermediate centrum

  Imię nazwisko Grammar Book Total

Beata Jackowska

96%

99%

97,5%

Agata Cisło

91%

85%

88%

Michał Cisło

90%

84%

87%

Zuzia Kaczmarek

77%

84%

80,5%

Ada Przedborska

80%

79%

79,5%

Staś Jankowski

66%

83%

74.5%

Lidia Hadrian

79%

66%

72,5%

Ania Kondraciuk

75%

66%

70,5%

Jeremi Krzyżaniak

64%

74%

69%

Kasia Jaworska

67%

66%

66,5%

Jakub Wlazło

40%

63%

51,5%

Filip Urban

42%

52%

47%

NAJLEPSI UCZNIOWIE w roku szkolnym 2013/2014

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE
W SWOJEJ GRUPIE WIEKOWEJ, OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ GŁÓWNĄ

DARMOWY ROK SZKOLNY 2014/2015:
- w grupie wiekowej do 14 lat - Inka Konieczna - 99,5%
- w grupie wiekowej gimnazjum/liceum - Beata Jackowska - 97,5%


UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZY WYNIK W GRUPIE
OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ

KOMPLET PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015
Grupa Uczeń średnia testów
Beginners 1 Jakub Kowalski
98,5%
Beginners 2 Kornelia Różycka
99%
Beginners 3 Inka Konieczna
99,5%
Post beginners 1 Tomasz Kisiel
90%
Post beginners 2 Jakub Bednarek
85,5%
Post beginners 3 Martyna Zwolak
95%
Post beginners 4 Julia Kędzierska
86,5%
Pre-intermediate 1 Julia Garczyńska
93%
Pre-intermediate 2 Jakub Krzysiak
98,5%
Pre-intermediate 3 Łukasz Walczak
96%
Pre-intermediate 4 Amelia Dubiel
95%
False Beginners Matylda Piesiewicz
97,5%
Children 0 Filip Lewy
Kacper Brandebnurg
99%
Children 1 Julia Śmiechowicz
95,5%
Children 2 Piotr Kacprzak
98%
Children 4 Weronika Ługowska
96,5%
Intermediate 1 Aleksander Kruk
88%
Intermediate 2 Katarzyna Pińkowska
92%
Intermediate 3 Jan Szarzała
92,5%
Intermediate 4 Natalia Jaworska
92%
Upper Intermediate A Anastazja Sukiennik
95%
Children 3 centrum Marysia Dubiec
98%
Upper Intermediate centrum Beata Jackowska
97,5%

Zmiany w egzaminie maturalnym od roku 2015

Od roku szkolnego 2014/2015 uczniowie będą przystępować do egzaminu maturalnego w nowej formie.
Zmiany wynikają z dostosowania egzaminu do zapisów podstawy programowej, która obowiązuje w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

Obecnie egzamin maturalny przeprowadzany jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych zapisane w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 sierpnia 2001 r.
Od 2015 r. zakres wymagań sprawdzanych na egzaminie maturalnym będzie oparty o zapisy nowej podstawy programowej i obejmie wymagania ogólne i szczegółowe dla IV etapu edukacyjnego (podstawa programowa IV. 1 i IV.2). Zadania będą sprawdzały różne umiejętności zapisane w nowej podstawie programowej, takie jak określanie głównej myśli tekstu, kontekstu, intencji autora, znajdowanie szczegółowych informacji w tekście, rozpoznawanie związków między częściami tekstu czy rozróżnianie faktów i opinii na poziomie rozszerzonym. Poszczególne zadania egzaminacyjne mogą także odnosić się do wymagań z wcześniejszych etapów edukacyjnych.

Matura od 2015r.:
Język angielski jako przedmiot obowiązkowy:
Część pisemna – poziom podstawowy

Część ustna – bez określania poziomu

Język angielski jako przedmiot dodatkowy:
Część pisemna poziom rozszerzony i/lub część ustna bez określania poziomu (jeśli język angielski w części ustnej nie był zdawany jako obowiązkowy)
lub
Część pisemna poziom dwujęzyczny i/lub część ustna poziom dwujęzyczny (nie ma możliwości wyboru samego egzaminu ustnego na poziomie dwujęzycznym bez zdawania części pisemnej na tym poziomie)

Egzamin ustny zdawany jako przedmiot obowiązkowy pozostanie praktycznie bez zmian (jedyna różnica dotyczy maksymalnego czasu przeznaczonego na realizację zadania 1 i 2).
Od 2015 r. wprowadzona zostanie możliwość zdawania egzaminu z języka angielskiego jako przedmiotu dodatkowego na poziomie dwujęzycznym dla wszystkich chętnych, nie tylko dla uczniów, którzy ukończyli tego typu klasy.
Zmianie ulegnie egzamin pisemny na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzamin ustny na poziomie dwujęzycznym.

Najważniejsze zmiany:
Egzamin pisemny - poziom podstawowy
• wprowadzenie nowych typów zadań sprawdzających znajomość środków językowych (dwa lub trzy zadania zamknięte typu wybór wielokrotny i na dobieranie);
• modyfikacja dotychczasowych zadań, np. wypowiedzi pisemnej (jedno zadanie zamiast dwóch; formy wypowiedzi to np. list, e-mail, wiadomość na blogu lub forum internetowym; zmiana długości wypowiedzi na 80-130 słów; w poleceniu podane będą cztery elementy do rozwinięcia); istotnej zmianie ulegają również kryteria oceniania wypowiedzi pisemnej.

Egzamin pisemny - poziom rozszerzony
• zmiana w układzie egzaminu (jeden arkusz na poziomie rozszerzonym zamiast dwóch; czas trwania skrócony do 150 minut);
• modyfikacja dotychczasowych zadań, np. zmiana nazwy z „Rozpoznawanie struktur leksykalno-gramatycznych” i „Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych” na „Znajomość środków językowych” (typy zadań pozostają bez zmian), modyfikacja wypowiedzi pisemnej (nowe formy wypowiedzi to list formalny, rozprawka, artykuł publicystyczny; dwa tematy do wyboru zamiast trzech; każdy temat zawierać będzie dwa elementy do omówienia); istotnej zmianie ulegają także kryteria oceniania wypowiedzi pisemnej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe porównanie egzaminu maturalnego do roku szkolnego 2013/14 i od 2014/15.

Porównanie egzaminu maturalnego

Sprawdzian dla VI klas od roku 2015

Sprawdzian jest egzaminem przeprowadzanym w szóstej klasie szkoły podstawowej. Jest on powszechny i obowiązkowy, co oznacza, że muszą do niego przystąpić wszyscy uczniowie. Przystąpienie do sprawdzianu jest jednym z warunków ukończenia szkoły. Uczniowie, którzy do sprawdzianu nie przystąpią w danym roku, muszą powtórzyć ostatnią klasę szkoły podstawowej i przystąpić do sprawdzianu w roku następnym.

Sprawdzianu nie można nie zdać. Wynik ma znaczenie tylko informacyjne i nie powinien być podstawą do prowadzenia jakiejkolwiek selekcji.

Sprawdzian obejmuje wiadomości dotyczące języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego.
Jeżeli uczeń uczy się w szkole jako przedmiotu obowiązkowego więcej niż jednego języka obcego nowożytnego, jego rodzice (prawni opiekunowie) składają dyrektorowi szkoły, nie później niż do 30 września roku szkolnego, w którym jest przeprowadzany sprawdzian, pisemną deklarację wskazującą język obcy nowożytny, z którego uczeń przystąpi do drugiej części sprawdzianu.
Sprawdzian jest przeprowadzany w kwietniu. Obie części sprawdzianu są przeprowadzane jednego dnia. Część pierwsza (język polski i matematyka) trwa 80 minut, część druga (język obcy) trwa 45 minut.

Zestaw zadań egzaminacyjnych z języka obcego nowożytnego obejmuje następujące części:
  • 1. Rozumienie ze słuchu. Podstawę zadań sprawdzających wiadomości i umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu stanowią krótkie teksty dwukrotnie odtwarzane w sali egzaminacyjnej z płyty CD, na której – oprócz tekstów w języku obcym – nagrane są instrukcje w języku polskim dotyczące rozwiązywania zadań. Rozwiązanie zadań to: wybór wielokrotny, prawda/fałsz, dobieranie. Ta część zawiera około 14-16 zadań i stanowi 35% wyniku sprawdzianu.

  • 2. Znajomość funkcji językowych, reagowania na wypowiedzi w formie ustnej lub pisemnej. Zadania oparte są na krótkich tekstach lub materiale ikonograficznym zamieszczonym w zestawie zadań. Podstawę części zadań sprawdzających wiedzę z zakresu znajomości funkcji językowych mogą stanowić wysłuchane krótkie (jedno-, dwuzdaniowe) wypowiedzi, odtwarzane dwukrotnie z płyty CD, wraz z instrukcjami w języku polskim dotyczącymi rozwiązywania zadań. Ta część zawiera od 6 do 9 zadań i stanowi 20% wyniku całości sprawdzianu.

  • 3. Znajomość środków językowych - słownictwo i gramatyka. Obejmuje od 5 do 8 pytań i stanowi 15% całości wyniku.

  • 4. Rozumienie tekstów pisanych, czyli popularne czytanie ze zrozumieniem. W tej części będzie od 12 do 13 pytań i wynik to 30% całości.


Przykładowy egzamin



Ankieta dla Rodziców

Ankieta dla Rodziców

Wyniki ankiety dla Rodziców

Dyżury nauczycieli


16.50 - 17.00
I piętro
Brama
Poniedziałek Monika Jola
Wtorek Milena Monika
Środa Justyna Justyna/Jola
Czwartek Milena Justyna/Jola
Piątek Milena Monika
Sobota Monika Jola

Agnieszka dyżur: środa, sobota
Children 0 - sala A


Zmiany w egzaminach CFC(Cambridge First Cerificate B2

Informujemy, że od sesji MARZEC 2015 egzamin Cambridge First Certificate ulega zmianie co do wymagań i treści w poszczególnych częściach egzaminu, zachowując poziom trudności B2 (Europejski System Kwalifikacji Językowej)

Obecny egzamin - części i waga procentowa.

Reading Writing Use of English Listening speaking
Czas trwania 1 godz. 1 godz. 20 min 45 min. 40 min. 14 min
na 1 parę kandydatów
Punkty (%
z całości)
20% 20% 20% 20% 20%


W nowym egzaminie część Reading i Use of English zostanie połączona w jedną część, która będzie trwała 1 godzinę i 15 minut (obecnie te dwie części trwają łącznie 1 godzinę 45 minut).
Ta część będzie składała się z 7 części, 3 części to czytanie, 4 części to ćwiczenia gramatyczne.
To połączenie skróci cały egzamin o 30 minut, co wydaje się być bardzo korzystne dla uczniów!!!

W części Writing, zamiast obowiązkowego listu w pierwszym poleceniu, kandydat będzie miał obowiązek napisać essay.
Nasza szkoła uczy szczegółowo jak pisać eseje, a więc i ta zmiana nie jest dla nas problemem.
Umiejętność pisania eseju jest niezwykle przydatna na egzaminie gimnazjalnym i rozszerzonej maturze z języka angielskiego.
Pozostałe części nie ulegają zmianie.

Uczniowie, którzy zdecydują się zdawać egzamin w tym roku w sesji czerwcowej 2014 będą pisali go po raz ostatni w aktualnym formacie.

Terminy i ceny egzaminów Cambridge, sesja letnia 2014

Podana data jest dniem egzaminu pisemnego- wszystkie części.
Egzamin ustny jest ustalany po rejestracji kandydata.


Cambridge English: First for Schools 14/06/2014 sobota
REJESTRACJA DO 10 KWIETNIA cena egzaminu 570 złotych

Cambridge English: Advanced 11/06/2014 środa
REJESTRACJA DO 10 KWIETNIA cena egzaminu 590 złotych

Cambridge English: Proficiency 12/06/2014 czwartek
REJESTRACJA DO 10 KWIETNIA cena egzaminu 610 złotych


Możliwa jest zmiana terminu egzaminu ustnego.
Informujemy, że zmiana ta jest usługą płatną w wysokości 30 zł i jest realizowana w miarę możliwości organizacyjnych centrum egzaminacyjnego British Council, jeżeli egzamin ustny odbywa się w więcej niż jednym terminie w danej sesji.
Nie jest możliwa zmiana centrum egzaminacyjnego, w którym przystępuje się do egzaminu ani termin egzaminu pisemnego i ze słuchu.


Zwrot opłaty rejestracyjnej jest możliwy wyłącznie na poniższych zasadach:
  • - w przypadku rezygnacji z udziału w egzaminie przed upływem 10 dni od wniesienia opłaty,
  • - w przypadku rezygnacji z udziału w egzaminie po upływie 10 dni od wniesienia opłaty, lecz przed zakończeniem rejestracji,
  • - w przypadku nieobecności kandydata na egzaminie, jeżeli wynika ona z przyczyn zdrowotnych, śmierci osoby bliskiej kandydatowi lub śmierci kandydata.


Szkoła rejestruje na egzamin po wpłacie należności najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2014.
Szkoła nie rejestruje kandydatów, którzy nie spełnili wymagań wynikających z programu zajęć.

Informacje o zajęciach w II semestrze, 3 lutego - 26 czerwca 2014

Zajęcia w drugim semestrze rozpoczynają się 3 lutego zgodnie z planem zajęć na rok szkolny 2013/2014.

Informujemy, że w drugim semestrze wolne od zajęć są następujące dni:
  • - 18 kwietnia, piątek do 21 kwietnia, poniedziałek – Święta Wielkanocne
  • - 1-3 maja (od czwartku do soboty) – Święto Pracy i Święto Konstytucji
  • - 19 czerwca czwartek – Boże Ciało


Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw
  • - grupy mające zajęcia w poniedziałki i piątki, oraz w poniedziałki i soboty – 23 czerwca, poniedziałek
  • - grupy mające zajęcia we wtorki i czwartki – 26 czerwca, czwartek
  • - grupy mające zajęcia w środy i piątki – 25 czerwca, środa


CZESNE NIE ULEGA ZMIANIE.

Regulamin opłat czesnego na rok szkolny 2013/2014

Czesne za naukę w szkole może być opłacane w ratach miesięcznych lub jednorazowo za cały semestr (rabat w wysokości 5%).

Czesne w grupach od poziomu Beginners do Upper Intermediate wynosi:
- OPŁATA ZA CAŁY SEMESTR (po zniżce) - 1050 złotych
- RATA MIESIĘCZNA - 220 złotych

Czesne w grupach egzaminacyjnych, od poziomu Advanced do poziomu Proficiency wynosi:
- OPŁATA ZA CAŁY SEMESTR (po zniżce) - 1090 złotych
- RATA MIESIĘCZNA - 230 złotych

Rata miesięczna nie jest opłatą za dany miesiąc, lecz ratalnym zobowiązaniem wobec szkoły.
Uczeń nieobecny nie jest zwalniany z opłaty raty.



Numer konta, na które można dokonywać wpłat:
PEKAO S.A. - 90 1240 3028 1111 0000 2834 9680

Komunikat o nowym roku szkolnym 2013/2014

Sekretariat szkoły czynny będzie w dniach 2, 3 września w godzinach 16.00 – 18.00
Od dnia 4 września sekretariat szkoły czynny w godzinach od 15.30 do 20.00

Ewentualne pytania prosimy także kierować na adres mailowy szkoły coolschool@coolschool.pl

Egzamin poprawkowy - 3 września, wtorek, godzina 17.00.

Rozpoczęcie roku szkolnego – 4 września, środa - zgodnie z podanym harmonogramem zajęć dla poszczególnych grup.

Nowe nazwy grup oraz termin pierwszych zajęć na rok szkolny 2013/14

COLLEGE ul. Demokratyczna 6
Obecna nazwa Nowa nazwa Plan
Beginners 1 Post beginners 1 Czwartek 5 września
16.00 - 17.50
Beginners 2 Post beginners 2 Czwartek 5 września
16.00 - 17.50
False Beginners Post beginners 4 Czwartek 5 września
18.10 - 20.00
Children 0 Children 1 Sobota 7 września
10.00 - 11.50
Children 1 Children 2 Piątek 6 września
16.00 - 17.50
Children 2 Children 3 Czwartek 5 września
ZAJĘCIA CENTRUM
16.00 - 17.50
Children 3 Children 4 Czwartek 5 września
18.10 - 20.00
Post beginners 1 Post beginners 3 Piątek 6 września
16.00 - 17.50
Post beginners 2 Pre Intermediate 1 Piątek 6 września
16.15 - 18.05
Post beginners 3 Pre Intermediate 2 Piątek 6 września
18.15 - 20.00
Post beginners 4 Pre Intermediate 3 Sobota 7 września
12.10 - 14.00
Pre Intermediate 1 Pre Intermediate 4 Sobota 7 września
10.00 - 11.50
Pre Intermediate 2 Intermediate 1 Piątek 6 września
18.10 - 20.00
Pre Intermediate 3 Intermediate 2 Środa 4 września
18.10 - 20.00
Pre Intermediate 4 Upper Intermediate A Środa 4 września
18.10 - 20.00
Intermediate 1 Intermediate 3 Sobota 7 września
10.00 - 11.50
Intermediate 2 Upper Intermediate B Czwartek 5 września
18.10 - 20.00
Intermediate 3 Intermediate 4 Piątek 6 września
18.10 - 20.00
Upper Intermediate B Advanced 2 Czwartek 5 września
18.10 - 20.00
Upper Intermediate C Advanced 1 Piątek 6 września
18.10 - 20.00

CENTRUM, ul. Municypalna 12
Obecna nazwa Nowa nazwa Plan
Intermediate 4 Upper Intermediate A Piątek 6 września
16.15 - 18.05
Upper Intermediate B Advanced 1 Czwartek 5 września
18.15 - 20.00
Upper Intermediate A Advanced 2 Piątek 6 września
16.15 - 18.05
Children 2 Children 3 Czwartek 5 września
16.15 - 18.05
Advanced 3 kontynuacja FCE College Spotkanie organizacyjne
Piątek 6 września
18.15 w Centrum,
ul. Municypalna
CAE 3,4 CAE 1 Czwartek 5 września
16.15 - 18.05
CAE 3,4 CAE 2 Czwartek 5 września
18.15 - 20.05
CFC, Advanced 1, Advanced 3, CAE 3 Środa 4 września
16.15 - 18.05
CFC, Advanced 1, Advanced 3, Po zdanym egzaminie FCE CAE 4 Piątek 6 września
18.15 - 20.05
CAE 1,2 CPE 1 Środa 4 września
18.15 - 20.05
CPE CPE 2 kontynuacja Piątek 6 września
18.15 - 20.05

Nowe grupy w roku szkolnym 2013/14 oraz terminy pierwszych zajęć

Children 0 Grupa początkująca
dla dzieci w wieku 7 lat
I klasa szkoły podstawowej
Środa 16.00 – 17.50
Sobota 10.00 – 11.50

Pierwsze zajęcia
Sobota 7 września
Beginers 1 Grupa początkująca
dla dzieci w wieku 8-9 lat
II klasa szkoły podstawowej
Wtorek, Czwartek 16.00 – 17.50

Pierwsze zajęcia
Czwartek 5 września
Beginers 2 Grupa początkująca
dla dzieci w wieku 9-10 lat
II klasa szkoły podstawowej
Poniedziałek,Piatek 16.00 – 17.50

Pierwsze zajęcia
Piątek 6 września
Beginers 3 Grupa początkująca
dla dzieci w wieku 9-11 lat
III klasa szkoły podstawowej
Wtorek, Czwartek 16.00 – 17.50

Pierwsze zajęcia
Piątek 6 września

Plan zajęć dla poszczególnych grup w zależności od przypisanych im sal

COLLEGE - plan zajęć grup i sal

Najlepsi uczniowie na egzaminach końcowych w roku szkolnym 2012/2013

Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych:
• Szkoła podstawowa
• Gimnazjum i liceum

Liczył się wynik średni z obu testów:
• Gramatyka
• Podręcznik


UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE W SWOJEJ GRUPIE WIEKOWEJ, OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ GŁÓWNĄ

DARMOWY ROK SZKOLNY 2013/2014:
- w grupie wiekowej do 14 lat - Beata Jackowska i Jakub Krzysiak - 98,5%
- w grupie wiekowej gimnazjum/liceum - Adrianna Urbańska - 97%


UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZY WYNIK W GRUPIE OTRZYMAJĄ W NAGRODĘ

KOMPLET PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2013/2014

Imię nazwisko średnia z obu testów
BEGINNERS 1
Maja Winsche
95,5%
BEGINNERS 2
Aleksandra Rochowska
92,5 %
POST-BEGINNERS 1
Marta Stolarska
Martyna Zwolak
98%
POST-BEGINNERS 2
Julia Garczyńska
93%
POST-BEGINNERS 3
Jakub Krzysiak 98,5 %
Nagroda Główna
Stypendium na rok szkolny 2013/2014
98,5%
POST-BEGINNERS 4
Łukasz Walczak
96,5%
PRE-INTERMEDIATE 1
Amelka Dubiel 98%
PRE-INTERMEDIATE 2
Olek Kruk 93%
PRE-INTERMEDIATE 3
Kasia Pińkowska 93,5%
PRE-INTERMEDIATE 4
Paulina Drobniczak 93,5%
FALSE BEGINNERS
Jakub Kowalczyk 93,5%
CHILDREN O
Julia Śmiechowicz 99,5%
CHILDREN 1
Julia Woźna 96%
CHILDREN 2
Max Kubera 93,5%
CHILDREN 3
Weronika Ługowska 98%
INTERMEDIATE 1
Oliwia Rajca,
Jan Sarzała
85,5%
INTERMEDIATE 2
Adrianna Urbańska
Nagroda Główna
Stypendium na rok szkolny 2013/2014
97%
INTERMEDIATE 3
Natalia Jaworska 92,5%
INTERMEDIATE 4
Beata Jackowska
Nagroda Główna
Stypendium na rok szkolny 2013/2014
98,5%
UPPER-INTERMEDIATE A CENTRUM
Zuzia Wądołowska 92,5%
UPPER-INTERMEDIATE B CENTRUM
Weronika Bołtromiuk
Klaudia Świątek
85,5%
UPPER-INTERMEDIATE B
Ola Urbanek 90%
INTERMEDIATE C
Julia Sadulska 82%