CoolSchool

+48 42 680 10 75

+48 601 783 020

coolschool@coolschool.pl

Pon-Pt: 15:30 -20:00

Sob: 10.00 - 12.00

Nauczyciele

Witamy w szkole językowej College of languages

Nasi nauczyciele

Nasi nauczyciele

Jola Witaszek

Jola Witaszek

Ukończyłam łódzką anglistykę, po 3 latach pracy w XII LO, postanowiłam uczyć tak, jak uważałam za stosowne i przynoszące efekty. W 1992 roku założyłam College of languages. Najciekawszą dla mnie dziedziną w nauczaniu języka jest writing, Poza szkołą najwięcej czasu spędzam z moimi 3 psami.
Agnieszka Szczecińska

Agnieszka Szczecińska

Ukończyłam Filologię Angielską na UŁ. Podróże do Wielkiej Brytanii i USA wzmocniły moje zamiłowanie do języka Szekspira i wtedy zdecydowałam, że będę uczyć angielskiego. W wolnym czasie lubię gotować, oglądać filmy, czytać fajne książki i zwiedzać ciekawe miejsca.
Milena Teodorczyk

Milena Teodorczyk

Twierdzę, że zajęcia z jęz. obcego powinny wyglądać zupełnie inaczej. Studia na Filologii Angielskiej UŁ pomogły mi w realizacji planów. Praca w College of languages, umożliwiła mi rozwój i wprowadzenie moich, czasem kontrowersyjnych, metod nauczania. Pasjonuję się muzyką rockową.
Justyna Bochenek

Justyna Bochenek

W swojej pracy uwielbiam poznawać uczniów, ich pasje i marzenia. Jednym z najciekawszych aspektów mojej pracy jest obserwowanie jak małe dzieci z biegiem lat się zmieniają i dojrzewają. Poza pracą czytam książki, interesuję się tym, co się dzieje w moim mieście.
Monika Kotwica

Monika Kotwica

Szkoła i ludzie, których tutaj spotkałam ukształtowały mnie jako nauczyciela. Kiedy nie ma mnie w szkole, to zapewne trenuję bieganie, chodzę po górach, oglądam filmy z efektami specjalnymi, jestem egzaminatorem ESOL w Cambridge lub czytam powieści George’a R.R. Martina.
Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Jestem magisterem Anglistyki na Uniwersytecie w Toledo w USA oraz doktor UŁ. Moje zainteresowania naukowe obejmują amerykańską powieść gotycką i horror, popkulturę i media. Prywatnie jestem miłośniczką górskich wędrówek, kinomanką i miłośniczką psiaków.
Patrycja Morawiec

Patrycja Morawiec

Dorastałam i studiowałam w Szkocji. Po skończeniu studiów podjęłam decyzję o powrocie do Łodzi. Ukończyłam szkolenie dla nauczycieli języka angielskiego TEFL i TESOL i rozpoczęłam swoją przygodę jako nauczyciel języka angielskiego w Collegge of languages. To była bardzo dobra decyzja!
Becky Dawes

Becky Dawes

Pochodzę z Anglii. Ukończyłam studia językoznawcze na uniwersytecie w Sheffield. Po studiach przyjechałam do Polski, aby uczyć angielskiego. Praca nauczyciela to moja pasja. Staram się, by była to przede wszystkim przyjemność dla moich uczniów. Lubię polskie jedzenie i Polaków.
Katarzyna Jędrzejkiewicz

Katarzyna Jędrzejkiewicz

Odkąd skończyłam 7 lat moim życiem rządziły trzy pasje: śpiew, taniec i język angielski. Poświęciłam im blisko dwadzieścia lat. Język angielski to dla mnie „never-ending story”. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi. Relaksuję się słuchając muzyki, oglądając filmy, chodząc na koncerty, pływając i czytając.
Mark Hampton

Mark Hampton

Jestem nauczycielem z dyplomem CELTA. Pochodzę z małego miasteczka w północnej Anglii Middlesbrough. Pracowałem jako nauczyciel angielskiego w Oxfordzie i Cambridge, oraz kilka lat w Łodzi. W College of languages poznałem wspaniały zespół nauczycieli i uczniów. W wolnym czasie podróżuję, uczę sie nowych języków oraz spędzam czas z moim psem Jakiem.
Thomas Moore

Thomas Moore

Jestem nauczycielem z certyfikatem CELTA. Pochodzę z Stockton-on-Tees w Wielkiej Brytanii. Mieszkam w Polsce od kilku lat. W College of languages szybko się zaaklimatyzowałem i dobrze się tutaj uczy. Oprócz nauczania uwielbiam oglądać sport, chodzić na karaoke, próbować egzotycznych potraw i podróżować.

Pracowali z nami

Poniżej przedstawiamy fantastycznych ludzi, którzy pracowali z nami w College of languages

Greg Robinson

Pochodzę z północno-zachodniej Anglii. Studiowałem historię, ale zdecydowałem uczyć angielskiego. Przez 15 lat pracowałem jako nauczyciel w wielu krajach Europy. Łódź przypomina mi moje rodzinne miasto. Mieszkając tu, uczę sie polskiego, a także odkrywam literaturę polską.

Philip Sadler

Jestem nauczycielem angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Pracowałem w Rosji ucząc małe dzieci. Najlepiej wspominam pracę w Turcji, w Ismirze, gdzie uczyłem wszystkie grupy wiekowe i zdobywałem doświadczenie także jako opiekun. Teraz zbieram doświadczenie w Polsce.

Katarzyna Korzeniowska

Urodziłam się w Londynie, uczyłam angielskiego w Korei Południowej. Zawsze chciałam przyjechać do kraju rodziców, więc tak zaczęłam pracę w Łodzi dla College of languages. Uwielbiam uczyć dzieci, ponieważ mają dociekliwe i interesujące umysły.

Joanna & Geoff

Jesteśmy z Kanady. Uprawiamy sport, zwiedzamy świat, pasjonujemy się zdrowym stylem życia. Kontakt z ludźmi i uczniami to dla nas sposób na poznanie innej kultury i ludzi. Radość sprawia nam każda lekcja i każda rozmowa.

Neil Stopforth

Pochodzę z Liverpoolu. Po kilku latach pracy jako dziennikarz postanowiłem podróżować po świecie i zdobywać doświadczenie od Australii po francuskie Alpy. W Polsce, po zdobyciu kwalifikacji Cambridge CELTA wiedziałem, że chcę tu zostać i pracować.

Michele Constantini

Urodzona w USA czuję się jak Salad Bowl, która uosabia to, czym jest dla mnie Ameryka – krajem imigrantów. Jestem wrażliwa i ciekawa kultur i języków. Studiowałam komunikację, język i sztuki dramatyczne. Przyjechałam do Łodzi odkrywać polskie korzenie i pracować jako native speaker.

Philip Robinson

Jestem Philip i pochodzę z Anglii. Uczę jęz. angielskiego od kilkunastu lat, mieszkam i pracuję w krajach na całym świecie, od Tajlandii, Hiszpanii po Polskę. Uwielbiam uczyć i uważam, że jest to naprawdę satysfakcjonujący zawód.

Jeff Unger

Przeprowadziłem się do Polski ze Stanów, gdzie byłem profesjonalnym szefem kuchni i właścicielem restauracji. Ukończyłem kurs TESOL i podjąłem pracę native speakera. Podobała mi się moja nowa kariera, praca z dziećmi i młodzieżą. Ożeniłem się z Polką i teraz ponownie prowadzę restaurację, ale w Łodzi.

Iain Gallagher

Jestem z Glasgow. Pracuję tu od ponad dziesięciu lat i nadal to kocham! Wcześniej pracowałam w wielu krajach, jak Hiszpania i Kanada, ale teraz mam w Polsce żonę i dwa psy. Po latach nauczania egzaminów Cambridge i ich popularności, większość moich zajęć to zajęcia egzaminacyjne.

Alex Potter

Pochodzę z okolic Liverpool. Pracowałem w Polsce w kilku miastach - w Toruniu, Krakowie, Lublinie oraz w Łodzi. Uczyłem angielskiego w Tajlandi na uniwersytecie przez 7 lat. W wolnym czasie gram na gitarze, spaceruje oraz pisze powieści - ale ciągle czekam na swój wielki sukces!

Eduardo Ruiz

Większość swojego życia mieszkałem na Majorce, gdzie pracowałem jako urzędnik i tłumacz. Ukończyłem w Brnie szkolenie dla nauczycieli języka angielskiego i uzyskałem certyfikat CELTA. Moja pierwsza praca to College of languages w Łodzi.

John Glynn

Urodziłem sie w Irlandii. Ukończyłem studia w Wielkiej Brytanii. W nauczaniu języka pasjonuje mnie gramatyka i umiejętności pisania. Przed przyjazdem do Polski pracowałem w Wietnamie i Korei Południowej. Posługuję sie także językiem migowym.

Andre Lokaj

Urodziłem się w Minneapolis, ale moja rodzina pochodzi z Polski. Uzyskałem certyfikat CELTA i kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego. W 2009 roku wróciłem do Polski i rozpocząłem pracę jako nauczyciel. Lubię uczyć dzieci - udziela mi sie ich energia i zapał.

Christian Mulhall

Pochodzę z Dublina. Ukończyłem filozofię i teologię na uniwersytecie w Dublinie. Podróżowałem po Europie i Stanach Zjednoczonych przez rok. W roku 1994 rozpocząłem pracę jako nauczyciel języka angielskiego. Praca w Polsce to kolejny etap.

Joy Kubarek & Joe Sander

Joy - jestem z wykształcenia biologiem - ukończyłam studia na uniwersytecie w Minnesocie. Pracę nauczyciela rozpoczęłam w centrum dla obcokrajowców na tym samym uniwersytecie
Joe - jestem z wykształcenia romanistą. Ukończyłem studia na uniwersytecie w Wisconsin. Moją wielką pasją jest malarstwo i fotografia. Jestem także żonglerem!

Jessica Metcalfe &Slade Loutet

Jessica - urodziłam się w Kanadzie. Do Polski przyjechałam ciekawa kraju swoich przodków ze strony mamy. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie w Vancouver. W 2002 roku uzyskałam świadectwo TEFL.
Slade - urodziłem się w Kanadzie. Przyjechałem do Polski, aby poznać nową kulturę, nowych ludzi, a także aby się sprawdzić. Ukończyłem mikrobiologie na uniwersytecie w Vancouver. Świadectwo TEFL uzyskałem w 2002 roku.
Motto dla nauczyciela od nas: uśmiechaj się.