CoolSchool

+48 42 680 10 75

+48 601 783 020

coolschool@coolschool.pl

Pon-Pt: 15:30 -20:00

Sob: 10.00 - 12.00

O nas

Witamy w szkole językowej College of languages

O nas

College of languages został wpisany do rejestru szkół
językowych w łódzkim Kuratorium Oświaty w grudniu 1992 roku.
W 2010 otrzymał akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty.

College of languages uczy angielskiego wykorzystując pomysł team teaching, czyli nauczanie przez więcej niż jednego nauczyciela. Każda grupa ma zajęcia z native speaker'em oraz z lektorami polskimi. Daje to możliwość obcowania z różnymi wzorcami angielskiego, a także urozmaica techniki i treści na zajęciach.

Od 2006 roku ściśle współpracujemy z British Council w zakresie przygotowań do egzaminów Cambridge. Otrzymujemy licencję na prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge wydaną przez British Council w Polsce.

W 2008 roku otrzymujemy status złotej szkoły British Council. Dołączamy do programu Addvantage dla szkół współpracujących z Cambridge University.

Jesteśmy szkołą, która systematycznie ocenia postępy uczniów, zadaje prace domowe, organizuje próbne sesje egzaminacyjne oraz prowadzi dziennik elektroniczny, gdzie uczniowie i rodzice na bieżąco mogą sprawdzić tematy lekcji oraz oceny.

W College of languages każdego roku przyjmujemy uczniów w wieku 7, 8, 9 lat do grup początkujących. Naszą autorską propozycją jest poziom false beginners dla uczniów w wieku 10-12 lat, którzy mieli kontakt z językiem, często kilkuletni na kursach lub w szkole, ale nie zdają egzaminu do naszych grup kontynuujących naukę. Dla nich mamy propozycję zajęć z programem szybko wyrównującym braki i po roku nadajemy im status poziomu pre -intermediate.

Prowadzimy rekrutacje dla każdej grupy wiekowej i każdego poziomu do grup kontynuujących naukę w szkole w oparciu o test poziomujący